Chomutov – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Pardubice – HC Plzeň 7:3 (kon.) | Třinec – Olomouc 6:0 (kon.)
Liberec – Sparta 4:3 (po pr.) | HC Litvínov – Zlín 3:2 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 7:1 (kon.)

59:47
    13 sekund před koncem pískán icing hostí, vhazuje se před Zavadilem a hosté už nemají čas!

59:03
    Šrámkova nahrávka Smolkovi neprošla přes Řezáče!

57:26
    Kasal se ujal puku ve středním pásmu po nepřesné přihrávce hostí a jel na bránu, na druhé straně čekal ještě Zavřel, ale první jmenovaný se rozhodl pro samostatné zakončení, které se mu příliš nevydařilo. V cestě mu totiž stál Zavadil.

56:23
    Šrámek jel sám na branku, jeho střelu ale zastavil Zavadil, který si nebyl moc jistý zda má kotouč pod kontrolou!

55:18
    Zdeněk nahrával Čeřovskému před odkrytou branku! Nahrávka byla ale nepřesná!

54:24
    Nebezpečná zlínská akce postrádala zakončení!

51:56
    Zlín právě vstřelil branku!

Hosté snižují náskok domácích zásluhou PAVLA SEDLÁČKA!
    Asistence: Jakub Řezáč

51:34
    Kasal zlikvidoval šanci domácích, když sebral puk před brankou jednomu zlínskému hráči!

50:42
    Do Zbořilovo střely skočil Strejček! Ten teď leží na zemi a putuje k němu doktor. Po chvíli sám odjíždí na střídačku.

50:07
    Pískán ofsajd, bude se vhazovat ve středním pásmu.

49:23
    Zbořil našel jen připravenou lapačku Soukupa.

48:47
    Vyloučen Šrámek (LIM) na dvě minuty za hákování! Zlín bude hrát v početní výhodě!

47:28
    Litvínov právě vstřelil branku!

Domácí se vzdalují Zlínu o dvě branky! Trübenekrova střela se odrazila vedle branky, kam přibruslil MAREK ZAVŘEL, který zasunul kotouč do odkryté brány!
    Asistence: Jan Trübenekr, Pavel Písařík

46:31
    Mical bekhendem zakončoval z úhlu, měl ale špatnou mušku a kotouč letěl mimo.

45:10
    Velká šance hostí, kteří se řítili 2 na 1! Haloda ale našel pouze připraveného Soukupa!

43:49

Domácí využívají přesilové hry a dostávají se do vedení! PAVEL SMOLKA si vyjel na kraj kruhu, měl dost času zamířit a trefil se k levé tyči!
    Asistence: Martin Kokeš, Jakub Šrámek

43:36
    Vyloučen hostující Janeba na dvě minuty za hákování.

42:44
    Hraje se nudná pasáž převážně ve středním pásmu.

41:43
    Zavřel střílí od modré, kotouč byl ale zblokován do rohu.

40:01

40:00

38:15

36:44

37:57
    Smolka střílí z kruhu, Zavadil je připraven!

37:37
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

36:15
    Vyloučen domácí Válek na dvě minuty za hákování. Bude se hrát 4 na 4!

35:59
    Litvínov hraje stále v početní výhodě!

35:58

A Litvínov využívá přesilovou hru a vyrovnává stav utkání! Smolka nahrál JAKUBOVI ŠRÁMKOVI, který zakončoval z kruhu do prázdné brány!
    Asistence: Pavel Smolka

34:44
    Strejčkova střela byla zblokována Zarembou. Ten si ještě ke všemu půjde odsedět trest za hru vysokou holí a sekání na 4 minuty! Domácí tedy budou hrát 4 minuty v početní výhodě.

33:49
    Buchta nastřelil tyč brány. Oba týmy mají na ledě čerstvé síly a Zlín je u puku.

32:44
    Hosté v plném počtu. Litvínovští se sice drželi v pásmu celou přesilovou hru, ale chyběla přesnost v zakončení.

32:12
    Domácí kombinují před brankou Zavadila. Cvrk střílí z úhlu, ale gólman vyráží!

30:44
    Vyloučen hostující Kobylík na dvě minuty za sekání. Domácí mají šanci vyrovnat.

29:14

28:58
    Domácím se konečně podařilo vyhodit.

28:12
    Buchtova střela letěla mimo!

27:43
    Hosté před Soukupem. Zbořilovo střelu ještě dorážel jeden z hostujících hráčů. Soukup byl ale připraven.

27:14
    Hosté si zahrají další přesilovou hru. Vyloučen je domácí Trübenekr na dvě minuty za držení protihráče.

27:04
    Icing domácích, hra se přesouvá před Soukupa.

26:20
    Kratochvíl se řítil sám na branku, jeho bekhendový blafák ale přečetl pozorný Soukup!

25:29
    Na Šrámkovu nebezpečnou střelu stačil Zavadil jen tak tak vytasit svůj beton! Litvínov dále útočí!

24:35
    Hraje se sem a tam, obě mužstva mají hezké šance.

24:10
    Písařík si našel místo na střelu, ta ale letěla mimo.

23:42
    Tomiga od mantinelu vyslal tvrdou střelu, Soukupova lapačka byla připravena!

23:11

23:00
    Vhazuje se před Soukupem, který raději puk pokryl po nahození jednoho z hostujících.

21:50
    Zavřel nahrával Micalovi před, jeho střela ale našla pouze připraveného Zavadila. Dále dorážel před brankou Válek, ten byl také neúspěšný! Hosté vyhazují.

21:11
    Vyloučen hostující Kovařík na dvě minuty za hákování. Litvínov bude hrát poprvé v početní výhodě!

20:50
    Závar před domácí brankou! Soukup výborně zasáhl.

20:11
    Šrámkova střela se odrazila před branku, kde z příkleku střílel Mical. Kotouč má Zavadil pod kontrolou.

20:01

20:00

19:39
    Litvínovská první formace teď pěkně potrápila hostujícího gólmana. Ten byl zatím úspěšný a drží si čisté konto.

19:19
    Šrámek se prokličkoval až do mezikruží, kde nahrál Strejčkovi. Kotouč nakonec skončil v Zavadilovo lapačce.

18:45
    Tomiga srazil tvrdě litvínovského gólmana k zemi, oba se s bolestivou grimasou zvedají a vše nasvědčuje tomu, že ani jednomu nic není.

18:30
    Zavadil opět musel zasahovat, vhazuje se po jeho pravici.

16:10
    Další výborná akce domácích před brankou, opět chybělo štěstí!

15:40
    Skrumáž před brankou hostí! Litvínov několikrát dorážel puk, ale neúspěšně! Nakonec zel kotouč před prázdnou bránou, ale už nebyl nikdo, kdo by ho dorazil do prázdné branky. Všiml si ho včas Zavadil, který po něm skočil a zalehl ho. Na zemi leží hostující Doležálek a domácí Válek. Oba se ale po chvilce zvedají a odjíždějí na střídačku!

13:26
    Micalovo střela jen zazvonila o zlínskou svatyni!

12:35

Zlín využívá přesilovou hru a jde do vedení! Na konci pěkné kombinace hostí stál JAROSLAV JANEBA, který neměl problém zakončit do odkryté branky.
    Asistence: Lukáš Buchta, Juraj Talán

12:01
    Sedláček vyslal střelu z úhlu, na kterou si Soukup dal pozor. Dále přišlo ještě několik šancí Zlínu,Soukup opět úspěšný.

10:49
    Strejček srazil u mantinelu loktem jednoho ze zlínských hráčů a putuje na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za faul loktem. Začínají další dvě minuty přesilové hry pro hosty.

09:37
    Strojil střílí hned po vhazování od modré, kotouč letěl mimo ale Soukup i tak vymrštil svou lapačku mimo branku a kotouč si ponechal.

09:11
    Písaříkovu střelu zblokoval Kobylík a kotouč jen zazvonil o mantinel.

08:41
    Smolka nahodil za branku hostí a první domácí formace spěchá na střídačku!

08:06
    Micalovo nahrávku na Šrámka zastavil Sedláček a u puku jsou hosté!

07:50
    Strojilovo nahození na branku Soukup raději pokryl!

07:10

06:59
    Zbořilova střela od modré proletěla až k Soukupovi, který vyrazil betonem.

06:03
    Kokešovo vyhození zastavil ve středním pásmu Řezáč. Hosté se ale přece nemohou dostat do útočného pásma.

05:47
    Matula se při přejezdu do útočného pásma dostal do ofsajd. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

05:10
    Vyloučen domácí Válek na dvě minuty za podražení. Hosté si zahrají první přesilovou hru!

04:57
    Signalizovaný trest pro domácí, hostující gólman spěchá na střídačku.

04:34
    Před brankou byl Trübenekr velmi dobře bráněn Halodou, a tak první jmenovaný nemohl tečovat puk do branky.

03:39
    Hosté se dostali do útočného pásma, ale žádná větší akce z toho nevzešla.

02:29
    Po Písaříkovo střele kotouč letí do rohu, hraje se ve středním pásmu.

01:29
    Litvínov je v útočném pásmu, ale hosté dobře brání a nepouštějí domácí ke střelám.

00:11
    Strejček nahodil za branku hostí a Zavadil si hned osahal puk po ne příliš nebezpečném útoku.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 36. Šrámek (Smolka), 44. Smolka (Kokeš, Šrámek), 48. Zavřel (Trübenekr, Písařík) - 13. Janeba (Buchta, Talán), 52. Sedláček (Řezáč)

HC Litvínov: Soukup - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Fučík, Strejček, Kasal, Zavřel, Šrámek, Písařík, Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Zdeněk, Malec, Mical, Švarc, Smolka.
    Berani Zlín: Zavadil - Řezáč, Kobylík, Zbořil, Buchta, Kovařík, Strojil, Haloda, Zaremba, Talán, Matula, Jurík, Janeba, Kratochvíl, Sedláček, Mika, Tomiga, Doležálek.

Rozhodčí: Jechoutek - Ledinský, Kučera