Newcastle – Stoke 2:1 (kon.) | Liverpool – Tottenham 3:2 (kon.)
Newcastle United
2:1 (0:0)
Stoke City
Neděle 10.03.2013, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

Ode mě je to vše, přeji hezký zbytek nedělního večera a zase někdy napočtenou. (17:57:56)

Po téměř nudné první půli jsme mohli v následujících pětačtyřiceti minutách shlédnout gólovou sprchu. Jonathan Walters zkraje druhého poločasu poslal svůj tým do vedení, ale odezva na sebe nenechala dlouho čekat. O pět minut později se parádní trefou zapsal do listiny střelců Cabaye. Obrat Newcastlu dokonal Papiss Cissé, který si v bezprostřední blízkosti počínal jak zkušený mazák a rozhodl tak o výhře Magpies v dnešním duelu.

90+4
    Begovičova nepřesná rozehrávka zřejmě definitivně pohřbívá šance Potters na jakýkoliv bodový zisk ze St. James Parku.

90+2
    Newcastle právě vstřelil branku!
    PAPISS CISSÉ se po návratu na ligové trávníky prosazuje gólově! Ovšem nutno podotknout, že na této brance má obrovskou zásluhu Marveaux, který milimetrovou přihrávkou za obranu uvolnil domácího forvarda, který už pak měl před Begovičem snadnou práci.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Shottonův průnik po pravém křídle nebyl úspěšný a zastavil se na Haidarovi.

87
    A hned tu máme další střídání. Ze hřiště odchází Cameron Jerome, na jeho místo vybíha Dean Whitehead.

86
    Francouzské křídlo Joana Gouffrana střídá Adam Campbell.

85
    Dnes nepříliš výrazného Petera Crouche nahrazuje Kenwyne Jones.

84
    Pro Cabayeho dlouhý centr do prostoru si vyběhl Begovič a zkrotil jej v rukavicích.

83
    Gutierez vybojoval další rohový kop pro svůj tým.

82
    Whelan ukázal neskutečnou bojovnost, když na hranici velkého vápna doslova odrážel jednoho hráče za druhým.

80
    Haidara vybojoval standartní situaci ve vzdálenosti zhruba dvaceti metrů od brány, s tou ale svěřenci Alana Pardewa naložili prachbídně.

78
    Nakonec domácí z této situace vytěžili rohový kop, ten al zachytil Begovič.

77
    Rohový kop hostů obrana Newcastlu odvrací a Straky tak můžou jít do protiútoku.

74
    A Tiotého nahradí Marveaux.

74
    Na stadionu Newcastlu probíha dvojí střídání. Místa Santona přichází Haidara.

73
    Nakonec se k zahrání standartní situace postavil YOHAN CABAYE, který nádhernou technickou střelou poslal odrazem od břevna míč za Begoviče!