Atalanta BC – Pescara 2:1 (kon.) | Juventus – Catania 1:0 (kon.) | Chievo – Neapol 2:0 (kon.)
Cagliari – Sampdoria 3:1 (kon.) | Palermo – Siena 1:2 (kon.) | Parma – Turín 4:1 (kon.)
Inter – Bologna 0:1 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:2 (kon.)
Parma Calcio 1913
4:1 (0:0)
Turín FC
Neděle 10.03.2013, 15:00 • Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:49:45)

Dnešní utkání je u konce. Ze zaslouženého vítězství se radují fotbalisté Parmy, kteří sice dlouho prohrávali se svým soupeřem 0:1, nakonec se však probudili v sedmasedmdesáté minutě, kdy vyrovnal Amauri, který tak zahájil úžasný obrat, po kterém se již hosté na nic nezmohli a ztratili tak během deseti minut všechny body. Amauri zaznamenal v tomto utkání hattrick, čímž dokonal své úžasné fotbalové představení.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení, sudí každým okamžikem ukončí toto utkání.

90+1
    Parma právě vstřelila branku!
    To je již pro Turín hodně kruté! Hattrick AMAURIHO po přesné přihrávce Sansoneho z levé strany stanoví zřejmě konečné skóre dnešního utkání, publikum bouřlivě vyvolává nejlepšího hráče na hřišti, ten si ovace zaslouženě užívá.

90+1
    Hlavní sudí Mariani nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí nyní v pohodě kombinují na polovině soupeře, který působí již odevzdaným dojmem.

86
    A Amauri přijímá gratulace od lavičky ještě nyní v průběhu hry, je to skvělý útočník!

85
    Turínu se v posledních deseti minutách doslova zhroutil "svět" a z vedení 1:0 je z toho náhle stav 1:3.

84
    Kdo jiný, než AMAURI, se vřítil mezi "omráčené" obránce Turína, nenechal se obrat o míč ani trojnásobnou přesilou a tvrdou střelou z pravé strany dává třetí branku Parmy!

82
    Poslední střídání v sestavě Turína, odchází Birsa, místo něho sprintuje na hřiště Barreto.

81
    Turín přišel o vedení během třech posledních minut!

80
    To je něco! NICOLA SANSONE, který je na hřišti necelých osm minut, si pohrál s obranou soupeře, a po dvou kličkách střílí z hranice šestnáctky po zemi a přesně k pravé tyči, Gillet se po míči natahuje marně!

78
    Hosté okamžitě střádají, Ogbonna odchází, nahradí ho Guillermo Rodriguez.

77
    "Snajpr" AMAURI se nakonec dočkal! Výtečný výběr místa ve vápně po předchozím přesném centru z levé strany a ve výskoku kopl míč do sítě!

75
    Začíná poslední patnáctiminutovka utkání, domácí fotbalisté se sice snaží, ale v koncovce se jim vůbec nedaří.

73
    A právě Sansone nyní inkasoval nepříjemný úder do tváře na polovině hřiště od Ogbonny, domácí mohou rozehrávat.