Atalanta BC – Pescara 2:1 (kon.) | Juventus – Catania 1:0 (kon.) | Chievo – Neapol 2:0 (kon.)
Cagliari – Sampdoria 3:1 (kon.) | Palermo – Siena 1:2 (kon.) | Parma – Turín 4:1 (kon.)
Inter – Bologna 0:1 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:2 (kon.)
Chievo Verona
2:0 (2:0)
SSC Neapol
Neděle 10.03.2013, 15:00 • Stadio Marc'Antonio, Verona • Italská Serie A

Utkání končí a tříbodový zisk zůstává ve Veroně, kde Neapol nestačila na tamní Chievo a prohrála v poměru 2:0.

Skóre utkání otevřel ve dvanácté minutě Dramé, na což navázal Cyril Théréau dvě minuty před konce první půle.

Penaltu neproměnil Edinson Cavani, jehož střelu vyňal parádním zákrokem Puggioni.

Protiútoky Neapole byly pokaždé zcela bezzubé a nevedly k ničemu závratnému. Díky perfektnímu fungování domácí defenzivy tak gólman Puggioni neinkasoval a udržel si po celých devadesát minut čistý štít. (16:53:49)

90+2
    Ve vápně se po parádním pasu od Cavaniho střelou blýskl Roberto Insigne, branku soupeře však z bezprostřední blízkosti minul.

90
    Nastaveny byly čtyři minuty.

88
    Scénář hry se stále nemění a stále se dokola omílá to, co trvá takřka celý zápas. Neapol přichází na scénu pouze s bezzubými protiútoky, které zcela postrádají efektivitu a jakékoliv jiné parametry na ohrožení soupeřovy brány.

86
    Posléze přišel i rohový kop Neapole, ale znovu bez úspěchu.

85
    Branka Puggioniho je obléhána a zasypávána řadou střel či podobných nebezpečných příležitostí domácích. Nebezpečně pálil i Edinson Cavani, ale gólmana nepřekonal.

83
    Již se nezdá, že by tříbodový zisk měl mířit do Neapole, kde se bojuje o vrchol tabulky. To vše kvůli ničemnosti protiútoků, které jsou dnes v podání hostů zcela bezzubé.

81
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Paloschi, přichází Pellissier.

80
    Do konce hry zbývá přibližně deset minut a výsledek utkání zcela neodpovídá dění na hřišti. Značně navrch má sice hostující Neapol, tav však nedokáže projít moc daleko a ohrozit Puggioniho.

78
    Stále se hraje na polovině domácích. Na scénu teď přichází rohový kop.

77
    Neapol se vrací zpět obléhat domácí bránu a hledat recept na překonání obrany soupeře a skórování.