Atalanta BC – Pescara 2:1 (kon.) | Juventus – Catania 1:0 (kon.) | Chievo – Neapol 2:0 (kon.)
Cagliari – Sampdoria 3:1 (kon.) | Palermo – Siena 1:2 (kon.) | Parma – Turín 4:1 (kon.)
Inter – Bologna 0:1 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:2 (kon.)
Cagliari Calcio
3:1 (1:0)
UC Sampdoria
Neděle 10.03.2013, 15:00 • Stadio Is Arenas (Quartu Sant'Elena) • Italská Serie A

V zápase byl jasně lepším týmem domácí Cagliari, který také zaslouženě zvítězil. Celých 90 minut Sampdorii jasně přehrával a připisuje si tak cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (16:49:35)

90+1
    Sampdoria právě vstřelila branku!

MAXI LOPEZ proměnil penaltu tvrdou střelou k pravé tyči.

90
    Rozhodčí Davide Massa se rozhodl nastavit 3 minuty.

90
    Sampdoria bude kopat pokutový kop!

90
    Domácí Rossettini uviděl po faulu ve vápně červenou kartu.

88
    Útočná akce hostujícího celku byla zastavena, hráči Cagliari mohou zahájit rychlý protiútok.

86
    Další z útočných akcí domácího celku končí pouze nepřesnou nahrávkou a následnou ztrátou míče. Bude se vykopávat od brány hostů.

84
    Domácí hráči nyní dobře drží míč na polovině soupěře, nedaří se jim však dostávat jej do šestnáctky Sampdorie.

82
    Hostující Eder si krásně naběhl na nahrávku do vápna, dokázal obejít obránce, jeho zakončení však nemělo potřebnou razanci, brankář Agazzi míč bez potíží chytá.

79
    Do nadějné pozice se dostával hostující Eder, jeho postup byl však zastaven odpískaným ofsajdem.

77
    Sampdoria má zhruba 15 minut na vstřelení alespoň dvou branek, hráči výrazně zvyšují svojí útočnou aktivitu.

75
    Cagliari naposledy střídá, odchází Victor Ibarbo, místo něj se na hřiště podívá Mauricio Pinilla.

74
    Cagliari střídá, ze hřiště odejde Andrea Cossu, nahradí ho Matias Cabrera.

72
    Cagliari právě vstřelilo branku!

VICTOR IBARBO právě završil svůj hattrick! Po centru do vápna se prezentoval krásnou hlavičkou, kterou opět překonal brankáře Romera. Cagliari zvyšuje své vedení na rozdíl tří branek.

69
    Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.

67
    Místo střely z přímého kopu zvolili hráči nahrávku, ta však nepřinesla vůbec žádnou šanci.