Hannover – Frankfurt 0:0 (kon.) | Stuttgart – Hamburg 0:1 (kon.)
VfB Stuttgart
0:1 (0:0)
Hamburger SV
Neděle 10.03.2013, 17:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart (kap. 60 469) • Německá Bundesliga

Hosté si dnes nakonec připíší všechny tři body a přiblíží se vytouženým pohárovým příčkám. Jedinou přesnou trefu obstaral útočník Hamburgu Rudnevs. Velkou měrou se na vítězství hráčů SV podílel také gólman Adler, který dnes chytal perfektně.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek neděle a zase někdy u on-line přenosu na počtenou. (19:24:28)

90+3
    Hamburg se svoji rozehrávkou nespěchá. O třech bodech už je zřejmě rozhodnuto.

90+2
    Hráči v bílých dresech dostali ještě možnost rohového kopu. S tím ale nenaložili nejlépe.

90
    Hlavní rozhodčí Dingert nastaví čtyři minuty nad rámec řádné doby.

89
    Son zkusil střelu zpoza vápna. Ta byla ale zablokována bránícími obránci.

88
    Fotbalisté Stuttgartu marně dobývají pokutové území Hamburku.

87
    Hosté budou muset pokračovat zatím v deseti. Bruma je za postranní čarou.

86
    Po předchozím souboji zůstal na zemi ležet Bruma a potřebuje lékařské ošetření.

85
    Další žlutou kartu vidí domácí Ibišević, který se provinil ošklivým faulem loktem.

84
    Hosté naposledy míchají sestavou. Na hřiště se podívá Arslan, který nahradí Skjelbreda.

82
    Domácí hráči se nastěhovali před pokutové území soupeře. Zatím jim ale chybí střelba.

80
    Je před námi posledních deset minut dnešního utkání. Zatím mají ke třem bodům blíže hostující fotbalisté.

79
    Rincónova nepříjemná rána končí jen těsně vedle pravé domácí tyče.

78
    Stuttgartu se závěrečné minuty hodně rychle krátí. Jejich soupeř rozhodně už nikam spěchat nebude.