Sparta B – Písek 2:2 (kon.) | Králův Dvůr – Zápy 0:0 (kon.) | Roudnice – Domažlice 1:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
2:2 (1:0)
FC Písek
Neděle 10.03.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Sparta dvakrát v zápase vedla, ale vedení nedokázala udržet, a tak se nakonec oba týmy rozešly se spravedlivou remízou. (12:13:34)

89
    Hosté v závěru ještě střídají, Mašát nahrazuje Polodnu.

88
    Sparťan Aleš Čermák kopal roh a Simon Deli hlavičkoval těsně vedle.

85
    Zápas sleduje 165 diváků.

81
    Žlutou kartu dostal domácí Kučera.

80
    Písek právě vstřelil branku!
    Centr zprava poslal do sítě osamocený MARTIN ŠLAPÁK, další hráč se zkušenostmi z Příbrami.

76
    Na hřiště přichází sparťan Rudolf Reiter, nahradil Matouška.

73
    Na hřiště se v dresu Písku podívá i zkušený Jan Zušťák, který má ligové zkušenosti.

69
    Sparta podruhé v zápase střídá. Jakubova nahradil na hřišti Juliš.

65
    Sparta právě vstřelila branku!
    Deli dlouhým pasem našel TIÉMOKO KONATÉHO, ten si zprava elegantně obhodil obránce a skóroval střelou na zadní tyč. Písek tak udržel nerozhodný stav pouhé čtyři minuty.

61
    Šlapák přistrčil před vápnem míč MARTINU MALÉMU na levou stranu a písecký ofenzivní záložník skóroval přízemní střelou na bližší tyč.

61
    Střídají i hosté, když Helda nahradil Šimonovský.

55
    Domácí střídají. Střelce branky Bekima Baleje nahradil na hřišti Tiémoko Konaté.

53
    Hostující Kalášek kousek před vápnem ukázal skluz na Jánoše a sudí ho ocenil žlutou kartou.

51
    Nový prostrčil míč z levé strany Jakubovovi, proti němu však vyběhl gólman Vršecký a vrhl se mu pod nohy, čímž situaci zachránil.

46
    Do druhé půle nastoupily oba celky beze změn.

46

Sparta dala úvodní gól a to ji nabudilo, zvýšit mohl Jakubov. Největší šanci první půle však měli hosté, leč Šlapák je neproměnil. Zápas je před začátkem druhého poločasu stále otevřený.