Nice – Montpellier 2:0 (kon.) | Bordeaux – Bastia 1:0 (kon.) | Lyon – Marseille 0:0 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:0 (0:0)
SC Bastia
Neděle 10.03.2013, 17:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji vám příjemný zbytek neděle. (18:57:37)

Zápas je u konce. Domácí Bordeaux po zásluze vítězí a poskakuje v tabulce na devátou pozici. O dnešním vítězství týmu ze západu Francie rozhodl v úvodu druhého poločasu střídající Diabaté.

90+3

90+2
    Khazri inkasuje žlutou kartu za protesty. Hostům se čas rychle krátí.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Faty je nahrazen Sansem. Všechna střídání v zápase již byla uskutečněna.

90
    Plašil mohl ukončit dnešní duel, sám proti Landreauovi z levého křídla ale neuspěl.

89
    Khazri pálí z dvaceti metrů, jeho rána ovšem míří mimo. Hostující útočník se snaží reklamovat rohový kop, balon však dle sudího rozehraje domácí gólman a uklidní tak svůj tým do závěrečných minut.

87
    Hosté zahrávali z levého křídla rohový kop. Khazri hledal hlavu Maryho, do míče však zasáhl vysoký Diabaté.

85
    Ben Khalfallah popotáhl za dres hostujícího Beauvua, který si tělem chránil míč. Rozhodčí zůstává chladný.

84
    Ben Khalfallah centruje do pokutového pásma, míč končí v rukavicích připraveného Landreaua.

83
    Barbato vyslal Maoulidu do útoku po pravé straně hřiště. Domácí Marange se však dokázal dobře vrátit a hostujícímu útočníkovi jeho snahy překazit.

81
    Hosté za celý zápas ještě nevystřelili ani jednou na bránu. S takovou nemohou v dnešním zápase počítat s žádnými body.

80
    Poundjé pod tlakem Barbata, situaci ale ustál a nenechal svého soupeře prchnout za svá záda.

78
    Další pasáž plná nepřesností hraje více do karet domácím, kteří až zase tolik nikam nepospíchají.

76
    Obraniak rozehrával ze třiceti metrů další přímý kop, z pravého křídla ale trefil jen hostující zeď, která ránu zpomalila a míč tak doplul až do rukavic Landreaua.

75
    Na hřiště se dostává český reprezentant Jaroslav Plašil, který nahradí domácího Sertica. Poslední střídání Girondins.