Bělorusko – Slovensko 4:3 (kon.) | Německo – Česko 1:3 (kon.)
Sobota 13.04.2013, 17:00 • Zimní stadion Tábor • Kvalifikace o Chance ligu

58:23
    Písek bez brankáře v 6 v poli !!!

55:44
    Hosté zkoušejí přesvědčit rozhodčího, že jsou faulováni. Poprvé jim to nevyšlo, tentokrát už rozhodčí píská. A tentokrát to zřejmě faul byl. Heršálek 2 minuty za držení protihráče. Prokáže Písek při přesilovce prvoligové kvality?

54:28
    Tábor právě vstřelil branku!
    A další důvod k radosti! Tábor vede nad Pískem už 3:1! Poslední se puku dotkl VOJTĚCH MRKVIČKA a může slavit se spoluhráči dvoubrankové vedení! Asistence: Roman Šulčík, David Kellner.

Zápas HC Tábor – IHC Písek sleduje 3841 diváků! Skvělá návštěva a rekord sezony v Táboře!

53:41
    Dvořák v obrovské šanci Klestila neprostřelil. Měl ideální pozici!

50:40
    Chybu obrany hasil střelec vedoucího gólu Šulčík a jde na 2 minuty za nedovolené bránění.

49:38
    Další závar před Halmošim, diváci už křičeli gól, ale není..

48:57
    V obrovské příležitosti Kolomý. U tyče na něj zívala prázdná branka, puk ale dobře netrefil.

48:12
    Šulčík minul píseckou šibenici jen o kousek!

47:49
    A další možnost pro Tábor. Fauloval písecký Heřman, 2 minuty za vysokou hůl.

47:06
    Po závaru před Halmošim se podruhé radují Táboráci. Halmoši už nedosáhl na střelu z pravého kruhu, kterou vyslal ROMAN ŠULČÍK. Asistence: Tomáš Černý, Jakub Matušík.

45:45
    Domácí v plném počtu. Havran naskočil z trestné a hned na něj šla přihrávka, jenže ji nezpracoval. Mohl jet sám na branku Písku!

43:41
    Teď už ale domácí publikum netleská, nýbrž píská. Havran dostává od rozhodčího 2 minuty za vysokou hůl.

41:50
    Skvěle Klestil při dorážce Ferebauera z bezprostřední blízkosti! Tábor 3 na 5 přežil.

40:53
    Seidl 2 minuty za hákování. S Táborem bude za chvíli zle, blíží se přesilovka Písku 5 na 3.

39:47
    Kohouti se hnali opět do útoku, jenže Marek chytře přifilmoval pád a táborský Trieb dostal 2 minuty za podražení. Hrát budou oba týmy opět ve 4.

39:12
    Závěr třetiny přinesl ještě jedno vyloučení. Slavík 2 minuty za sekání.

37:55
    Semrád s Heřmanem upalovali 2 na jednoho obránce Havrana, Semrád přihrál Heřmanovi, ten ale hned nezpracoval a se střelou z úhlu si Klestil poradil bez problémů. Tohle mohli hosté vyřešit rozhodně lépe a skórovat!

36:29
    Celou obranu Písku obehrál na útočné modré Matušík a dostal se dokonce ke střele. Hosté ho u toho faulovali a počet hráčů na ledě se srovná. Vaniš 2 minuty za hákování.

35:25
    Táboráci ujeli v oslabení a pěknou střelou zakončil Kellner, skvělý zákrok Halmošiho zachránil Písek.

34:41
    Další možnost pro Písek. 2 minuty pro Mrkvičku za hákování.

29:37
    Písek právě vstřelil branku!
    Důraz před brankou Tábora přinesl Písku vyrovnání na 1:1. Klestil několikrát dobře zasáhl, jenže obrana mu ve finále moc nepomohla a LADISLAV KUBEŠ dorazil za Klestila puk. Asistence: Martin Semrád.

28:54
    A další trest! Matušík 2 minuty za sekání. Hraje se jen 3 na 3 !!!

28:23
    Hrubých zákroků stále přibývá. Písecký Kužel 2 minuty za napadení.

27:53
    Vyloučení opět na druhé straně. Mrkvička 2 minuty také za vysokou hůl.

27:05
    Hodně nešetrně teď u mantinelu sejmul holí do obličeje Heřman Tomáše Pechánka a vysloužil si 2 minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Tábor.

24:33
    Strkanice před brankou Tábora, už se chtěli hráči pořádně poprat, rozhodčí je včas odtrhli. Nakonec je potrestán táborský Trieb a Heřman za Písek, oba 2 minuty za hrubost.

21:50
    V obrovské šanci Polodna, před Klestilem ale neuspěl.

21:21
    A bude se hrát opět ve 4. Slavík 2 minuty za hákování.

21:00
    Další přesilovka pro Písek. Kanov 2 minuty za držení protihráče.

18:21
    Drtil 2 minuty za krosček, obrovská šance pro Tábor !!!

18:21
    Heršálek pálil znovu a po něm další střela, jenže Halmoši odolává.

17:59
    Heršálkova střela od modré končí na tyči!

17:30
    Za branku Písku se vydal kapitán Matušík a byl faulován. 2 minuty pro Semráda. Tábor hraje přesilovku 4 na 3.

16:54
    A je po přesilovce. Havran 2 minuty za hrubost. Jako bonus mu rozhodčí přibalil na cestu na trestnou 10 minut za nesportovní chování.

16:22
    Hájka podrazil Marek a jde na 2 minuty ven. Skóruje Tábor opět z přesilovky?

14:07
    Přesilovka pro Písek. Kratochvíl 2 minuty za držení hole.

13:29
    V tutovce Seidl najížděl na Halmošiho, ten jeho střelu bravurně vyrazil. Všemu předcházel střet Hájka s Makovským. Makovský obral o puk útočícího Matušíka, čímž si Makovský vysloužil od Hájka ten hit.

11:41
    Písku zbývalo ubránit 20 sekund z oslabení. V té chvíli napřáhl od pravého kruhu JAKUB MATUŠÍK a prostřelil brankáře hostů. Puk zahučel přesně k tyči. Tábor gólem z přesilovky vede 1:0. Asistence: Martin Havran.

10:01
    Přesilovka také pro Tábor. 2 minuty za nedovolené bránění dostává Semrád.

08:43
    Mrkvička se protáhl až před bránu a zakončil. Diváci už zvedali ruce nad hlavu, ale gól to nebyl. Rozhodčí píská postavení útočícího hráče v brankovišti a Tábor má po útočení.

02:09
    2 minuty za hákování pro Heršálka. První přesilovku v zápase má Písek.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 12. Matušík (Havran), 48. Šulčík (Černý, Matušík), 55. Mrkvička (Šulčík, Kellner) – 30. Kubeš (Semrád)

HC Tábor: Klestil (Panec) – Hlaveš, Havran, Liška, Kanov, Heršálek, Trieb, Černý – Heřmánek, Šimák, Pechánek T., Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Mrkvička, Kolomý, Šulčík, Seidl, Zayml.
    IHC Králové Písek: Halmoši (Mazúch) – Drtil, Semrád, Hanus, Kříž, Dvořák, Kužel, Makovský – Polodna, Vlček, Kučera, Heřman, Marek, Ferebauer, Homolka, Kubeš, Slavík, Vaniš.