Kortrijk – Lierse 0:3 (kon.) | Mons – Gent 1:1 (kon.) | Charleroi – Mechelen 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Leuven 0:1 (kon.)
Sporting Charleroi
1:2 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 04.05.2013, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi (Charleroi) • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno. Hostující Mechelen si svým bojovným výkonem dokráčel pro nečekanou výhru na půdě Charleroi, když dokázal vítěznou branku vsítit až v nastaveném čase druhé půle. Děkujeme za pozornost a těšíme se u dalšího onlajn přenosu z belgické fotbalové ligy. (21:56:57)

90
    Mechelen právě vstřelil branku!
    MAXIME BISET strhává v nastaveném čase vedení na stranu Mechelenu!

90
    Junkerův pokus lapil Mandanda.

89
    Cordarova jedovatá střela branku míjí...

88
    Závěr zápasu je kouskován častými střídáními... Je to škoda, hře to neprospívá.

85
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Destorme, přichází Junker.

84
    Další žlutý kartonek, tentokrát jej viděl domácí Francois.

83
    Další Thiarého pokus končí vysoko nad brankou.

81
    Kaya se snažil projít přes De Pettera, úspěšný však nebyl.

80
    Další střídání Charleroi.

78
    Kayův centr Biebauw vyboxoval.

76
    Thiarého první pokus po vystřídání – bez úspěchu.

74
    Destorme zkouší, Mandanda pěstmi ven!

73
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    JAMAL THIARÉ překonává doposud bezchybného Biebauwa a srovnává na 1:1!

69
    Mechelen teď hodně tlačí, druhý gól doslova visí ve vzduchu.

68
    Van Loo vidí žlutou kartu.

67
    Destorme se se štěstím dostal před Mandandu, gól ovšem nevstřelil.

63
    De Petter chybně rozehrál, balonu se zmocnil Milicevic. Slušný námaz, ale nic z něj.

61
    Střídání i na hostující straně.

56
    Thiare střídá Kumedora

52
    Tempo je pomalejší než v prvním poločase.

50
    Rossini jde vstříc Biebauwovi, ten však jeho projektil chytá.

47
    Pedersen i Cordaro zkouší štěstí, Mandanda pozorný.

46

Skončila první půle dnešního utkání. Překvapivě ji vyhráli hosté z Mechelenu. Nutno dodat, že domácí jsou zatím aktivnější, zatím však zcela impotentní v koncovce. Skvěle chytá hlavně brankář Biebauw. Druhá půle začne za zhruba 15 minut.

45
    Nastavena jedna minuta.

45
    Pollet v další možné šanci, sám se jí ale zalekl. Nic z ní tedy není.

44
    Pollet mohl přihrát Milicevičovi do šance, místo toho ale nepochopitelně šel sám. Škoda pro domácí, mohli srovnat.

42
    NICKLAS PEDERSEN posílá hosty vzhledem k dosavadnímu průběhu překvapivě do vedení 1:0!

41
    Kayův pokus Biebauw s přehledem kryje. Dnes je opravdovou jistotou svého týmu.

37
    Nicklas Pedersen vidí žlutou kartu za faul na Diandyho.

35
    Cordaro měl následně dvojitou možnost skórování, úspěšný však nebyl. Tomuto hráči dnes asi opravdu není přáno.

34
    Cordaro faulován. Nebezpečná standardka proti Mandandovi.

31
    Milicevičův pokus zaplaval ve vzduchu, podivná trajektorie balonu však neznamenala výraznější ohrožení branky Mechelenu.

29
    Šance hostí. Cordaro donutil Mandandu k parádnímu zákroku. Skóre je tedy stále bezbrankové.

26
    Milicevicovu standardku vyboxoval zatím výborně chytající Biebauw. Dá se říct, že to je v tuhle chvíli taková "voda, čo drží Mechelen nad vodou".

23
    Pokus Ghomsiho s přehledem kryje Mandanda.

22
    Hra se trochu zklidňuje, dosavadní tempo bylo vskutku strhující. Domácí jsou zatím lepší, mají výraznou převahu.

18
    Polletův centr odráží Bateau, do bezpečí míč odklízí Van Loo.

16
    Tentokrát naopak Cordaro proti Mandandovi, balon však skončil v hledišti.

15
    Rossini tváří v tvář Biebauwovi zklamal. Velká šance!

14
    První žlutou kartu utkání vidí Abraham Kumedor,

12
    Pollet fauloval Bateaua. Měl štěstí, že neviděl od rozhodčího žlutou kartu.

10
    Cordaro faulován. Sám postižený okamžitě rozehrává, šance je však včas zblokována soupeři.

8
    Mechelen je pod tlakem, domácí chtějí vstřelit první branku v utkání.

6
    Kaya zahrává další přímý kop Charleroi. Ani tentokrát se gólově neprosadil.

5
    První náznak útočné aktivity Mechelenu. Van Loo se snažil projít, obrana však jeho průchod znemožnila.

3
    Charleroi je na počátku utkání lepší, už má za sebou i první rohový kop.

2
    První standardní situace utkání. K exekuci se postavil domácí Milicevic, úspěšný však nebyl.

1

Dobrý den, vítejte u dnešního přenosu z belgické ligy. Utkání začne za necelou čtvrthodinku.

Tohle utkání bude velice důležité, neboť situace v tabulce ve skupině v boji o EL je velmi vyrovnaná. První tři mužstva mají 7 bodů a čtvrté 5 bodů. Z tohoto důvodu má vítězství v tomhle zápase cenu zlata.

YR KV Mechelen:
    Postavení v tabulce ve skupině v boji o EL: 3.místo – 7 bodů

Poslední zápasy:
    Lierse – Mechelen 0 – 2
    Mechelen - OH Leuven 1 – 2
    Anderlecht – Mechelen 1 – 0

Nejlepší střelec ve skupině v boji o EL: S. Bateau – 2 goly.

Sporting Charleroi:
    Postavení v tabulce ve skupině v boji o EL: 1.místo – 7 bodů

Sporting Charleroi – Cercle Brugge 2 – 1
    Sporting Charleroi – Zulte-Waregem 0 – 1
    PRL Lokeren - Sporting Charleroi 1 – 1

Nejlepší střelec ve skupině v boji o EL: O. Kaya – 2 góly

Hezký večer, vítáme vás u on-line přenosu utkání nejvyšší belgické fotbalové soutěže ve skupině v boji o EL mezi kluby Sporting Charleroi a YR KV Mechelen . Utkání začíná v 20:00.