Hafnarfjördur – Austria 0:0 (kon.) | Zenit – Nordsjaelland 5:0 (kon.) | Met. Charkov – PAOK 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Elfsborg – Celtic 0:0 (kon.) | Plzeň – Kalju 6:2 (kon.)
Legia – Molde 0:0 (kon.) | Waregem – Eindhoven 0:3 (kon.)
Legia Varšava
0:0 (0:0)
Molde FK
Středa 07.08.2013, 20:45 • Pepsi Arena • Liga mistrů (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos odvetného zápasu 3. předkola Ligy mistrů mezi polským klubem Legia Varšava a norským Molde FK.

Ve 2. předkole si Legia Varšava poradila s Welšským klubem The New Saints FC, které porazili dvěmi výhry 1:3 (Kucharczyk, Saganowski, Kosecki) a doma 1:0 (Dvališvili).

Ve 2. předkole si Molde poradil s Irským Sligo Rovers, přes které postoupili po výhrách 1:0(Chima) a 2:0 (Linnes, Coly).

První zápas, který se odehrál před týdnem v Norsku skončil 1:1. Domácí poslal v 29. minutě do vedení Chima, za polský tým srovnával v druhém poločase v 68. minutě Dvališvili. Polský tým po remíze v Norsku je papírovým favoritem odvety, ale fotbal je zrádný a hosté mohou dát gól a postoupit taky. Jak to vše dopadne, to se dozvíme krátce po 22:30.

Legia Varšava: D. Kuciak – T. Jodłowiec, J. Rzezniczak, J. Wawrzyniak, Júnior, Radović, Vrdoljak, Żyro, Dvalishvili, Ojamaa, Bereszynski

Molde FK: Ø. Nyland, Rindarøy, Forren, Toivio, Hestad, Hovland, Ekpo, Linnes, Mostrøm, Berget, Chima

Rozhodčí: A. Tudor – C. Nica, A. Oniță (všichni RUM).

Hráči a rozhodčí už jsou na hřišti, utkání za chvíli začne.

1

1
    Jodłowiec to zkusil z dálky, ale hostující brankář si ze střelou poradil.

3
    Začátek zápasu je zatím velmi opatrný, nikdo nechce udělat chybu, která by znamenalo stop v Lize mistrů.

5
    D. Chima se zkusil uvolnit přes obranu domácích, ale nedokázal přes ně projít a ti ho připravili o míč.

6
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

7
    Centrovaný míč našel Wawrzyniaka, který hlavičkuje těsně mimo.

8
    Rohový kop si domácí hráči zopakují.

9
    Tomuto rohovému kopu se hostující hráči ubránili.

11
    Nyní se nám hra opět odehrává ve středu hrací plochy, kde oba dnešní soupeři to zkouší kombinační hrou, ale zatím se nedokážou dostat do zakončení.

12
    Hráči Legie Varšava budou zahrávat rohový kop.

13
    Z tohoto rohového kopu žádné nebezpečí pro bránu Molde FK nevzniklo.

14
    Hráči Legie jsou nyní mírně aktivnější, zkoušeli to kombinační hrou, ale hostující hráči je dokázali odzbrojit.

15
    Domácí hráči stále tlačí, snaží se dostat do zakončení, ale hostující obránci je stále do zakončení nepouští.

17
    Hráči Legie si pomohli útočným faulem a přišli o míč.

19
    Stále se nám hraje převážně ve středu hřiště. Domácí hráči Legie Varšava se snaží dostat do zakončení, ale zatím se jim to nedaří.

20
    Obrovská chyba hostující brankáře v rozehrávce. Podařilo se mu nastřelit jednoho z dobíhajících hráčů Varšavy, od kterého se míč odráží pouze do zázemí.

22
    Pokus o rychlý protiútok hráčů Molde FK zastavuje rozhodčí pro ofsajd.

24
    Na druhé straně byli v ofsajdu i domácí hráči Legie Varšavy.

26
    Další ofsajd na straně domácích, nyní se provinil Ojamaa.

29
    Nyní se nám opět hraje mezi oběma šestnáctkami, bez žádné vážnějšího ohrožení ani jedné branky. Obrany obou soupeřů nepouští nikoho do zakončení.

32
    Domácí hráči se nyní opět snaží dostat dopředu kombinační hrou, ale zatím se nedokážou dostat před branku hostů do zakončení.

36
    Domácí hráči budou zahrávat již 6 rohový kop.

37
    Centr do pokutového území končí pouze u obránců Molde.

40
    Domácí hráči jsou nyní opět o míče a znovu to zkouší kombinační hrou se dostat do zakončení.

41
    Hráči Legie uzavřeli hostující hráče na jejich polovině a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.

42
    Hostující hráči ale stále zatím výbornou obranou jim to nedovolují-

45
    Rozhodčí nenastaví ani sekundu navíc a končí první poločas.

45

Skončil nám první poločas odvetného zápasu 3. předkola Ligy mistrů mezi Legii Varšava a Molde FK, ve které jsme zatím branku neviděli. Domácím hráčům ovšem tohle stačí po remíze v první zápase 1:1. Navíc jsou v odvetě jasně lepším týmem. Druhý poločas začne přibližně v 21:45.

Hráči a rozhodčí jsou už na hrací ploše. 2. poločas nám za chvíli začne.

46

46
    Centr za obranu domácích končí ofsajdem Linnese.

47
    Hráči z Varšavy to nyní zkouší opět kombinační hrou, ovšem výsledek se od prvního poločasu zatím nezměnil. Opět z toho nic vážného nebylo.

49
    Centrovaný míč do pokutového našel úplně volného Żyra, který ovšem nastřelil jen hostující obránce.

51
    Dlouhý nákop polských obránců na útočníky se jim nepovedl a míč končí u Nylanda.

52
    Centr za obranu hostů zastavuje rozhodčí pro ofsajd domácích.

53
    Chima v obrovské příležitosti hostů. Nedokázal hlavou z hranice malého vápna trefit bránu.

55
    Chima nyní pro změnu centroval na lépe postavené spoluhráče, ale naštěstí pro domácí borce nikoho z nich nenašel.

56
    Vrdoljak viděl od rozhodčího žlutou kartu.

56
    Další rohový kop pro polskou družinu.

57
    Hráči Legie Varšava si pomohli útočným faulem a přicházejí o míč.

59
    Rohový kop si zahrají i hráči Molde.

60
    Hráči Legie se dokázali rohovému kopu ubránit.

61
    Obrovská příležitost Linnese, který nedokázal z malého vápna překonat Kuciaka.

61
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Żyro, přichází Kosecki.

63
    Domácí hráči si teď hodně koledují, hostující hráči jsou teď jasně lepším týmem.

65
    Jodłowiec to zkusil z dálky, ale přestřelil.

67
    Nyní je to nahoru, dolů. Na druhé straně mohl dát branku Molde Linnes, ale míč ideálně netrefil.

69
    Bereszynski to zkusil z hranice vápna, ale střílí nepřesně.

69
    Ekpo vidí od rozhodčího žlutou kartu za nesportovní chování.

69
    Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Ojamaa, přichází Kucharczyk.

70
    Bereszyński zastavil nedovoleně protihráče, bude z toho standardní situace pro hostující hráče.

71
    Centrovaný míč do pokutového území končí pouze u Kuciaka.

72
    Další nedovolený zákrok polské družiny. Tentokráte se provinil Dosa Júnior. Rozhodčí mu dává navíc žlutou kartu.

73
    Kucharczykovou akci zastavuje rozhodčí pro ofsajd.

74
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Moström, přichází Tripic.
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Hovland, přichází Coly.

77
    Hostující hráče vrhli už všechny své síly do útoku. Nyní jsou u míče a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení.

79
    Ekpo si pomohl držením. Rozhodčí okamžitě ukazuje mu žlutou kartu a jelikož je to jeho druhá tak následně vidí i červenou kartu.

81
    Domácí hráči teď v závěru ožili a snaží se rozhodnout a neponechat nic náhodě. Vrdoljak ani Kucharczyk ovšem branku hostí netrefili.

83
    Domácí hráči jsou u míče a nikam s ním už nespěchají, tenhle výsledek jim stačí.

85
    Hra je nyní přerušena. Jeden z domácích hráčů potřebuje ošetřit.

88
    Hráči Legie budou zahrávat rohový kop.

89
    Centr našel Koseckiho, který to zkusil z první, ovšem jeho střela byla zblokovaná.

90
    Rohový kop pro hosty.

90
    Domácí hráči se rohovému kopu ubránili.

90
    Nyní si zahrají rohový kop i hráči Legie. Tahle situace domácím vyhovuje.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu 3 minuty.

90+2
    Útočný faul hráčů Molde je připravuje možná o poslední šanci.

90+4

Hráči Legie Varšava postupují do 4. předkola Ligy mistrů.

Skončil nám odvetný zápas 3. předkola Ligy mistrů mezi Legia Varšava – Molde FK. Ve kterém domácí nakonec uhlídali remízu 0:0, která jim po remíze 1:1 v prvním zápase stačila k postupu do dalšího kola. Hráče Molde nyní čeká 4. předkolo Evropské ligy.

S konstatováním, že do dalších bojů postupuje Legia Varšava se s Vámi loučím a přejí hezký zbytek večera. (22:39:45)