Oostende – Leuven 1:1 (kon.) | Lierse – Cercle Bruggy 1:1 (kon.) | Mons – Charleroi 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 0:0 (kon.)
Lierse SK
1:1 (1:0)
Cercle Bruggy KSV
Sobota 10.08.2013, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion, Lier • Belgická Jupiler Pro League

To je z tohoto zápasu vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:52:44)

Utkání končí a oba týmy si rozdělí po bodu. Dlouho to vypadalo, že hráči Lierse dotáhnou dobře rozehraný zápas do vítězného konce, jenže v 76. minutě zapomněli na volného Etocka a ten zblízka nedal Gorisovi šanci. Ve zbývajícím čase už domácí nic nevymysleli a Bruggy si tak odváží bod za remízu 1:1.

90+2
    Rozhodnout chtěl střídající Monachello, přehnal to však s důrazem v pokutovém území a byl mu odpískán faul.

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

90
    Další změna domácích. Na lavičku pospíchá Dolly Menga a na zbývající minuty nastupuje Julien Vercauteren.

88
    Za faul u středu hřiště dostal žlutou kartu Bart Buysse.

86
    Z kontru mohlo udeřit na druhé straně, Menga se dokázal zbavit svého strážce, ale jeho razantní zakončení postrádalo přesnost, rána skončila vysoko nad.

86
    Obrovská šance na obrat! Etock jemně přiťukl na Buysseho, jenže tomu skočil na poslední chvíli pod nohy jeden z obránců a tuto loženou šanci odvrátil.

86
    Losada poslal na Verbista dva centry, s prvním si poradila obrana, druhý vyboxoval Verbist daleko před vápno.

84
    Roh pro Lierse, domácí diváci burcují své hráče ke zteči.

83
    Neuspěl ani Bourabia svým pokusem z dálky.

81
    Domácí snaha o druhý gól je v posledních minutách otupena, svou roli určitě hraje i šok z vyrovnávají branky.

79
    Roh pro Lierse, centr od praporku ale skončil v rukavicích gólmana Verbista.

78
    Domácím fotbalistům se tento stav samozřejmě nezamlouvá a ihned se cpou opět dopředu. Jenže Jäägerův centr byl odvrácen.

76
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Tohle je pro domácí studená sprcha. Po několika nevyužitých šancích se do útoku podívaly také Bruggy, po levé straně potáhl D'Haene, naservíroval před branku přesný centr a GAËL ETOCK už měl jednoduchou práci, aby zblízka překonal Gorise.

75
    Po dalším centru se natahoval Hazurov, jenže míč zasáhl až za brankovou čárou a je z toho pouze odkop od Verbistovy branky.

73
    Thomas Wils je dalším hráčem, potrestaným žlutou kartou.

72
    Losada unikal po levé straně, hledal Hazurova, jeho přízemní pas byl ale zblokován hostující obranou.