Hamburg – Eisbären 6:2 (kon.) | HV71 – Linköping 4:5 (kon.) | Luleå – Kärpät 2:0 (kon.)
Liberec – Pardubice 3:2 (kon.) | Salzburg – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:3 (po pr.)
Hamburg Freezers
6:2 (1:1, 5:0, 0:1)
Eisbären Berlín
Neděle 08.09.2013, 14:30 • O2 World Hamburg, Hamburg • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:53:07)

1. Morten MADSEN (HAM)
    2. Frédéric CABANA (HAM)
    3. Niklas TREUTLE (HAM)

V dnešním utkání jasně dominovali hokejisté Hamburgu, kteří o své výhře rozhodli především skvělým výkonem ve druhé třetině, kdy soupeři dokázali "nasázet" pět gólů. V závěrečné části padl již pouze jeden gól, když se při hře čtyři na čtyři prosadili hosté a již pouze upravili konečné skóre na 2:6 ze svého pohledu.

60:00

58:00
    Jsou před námi poslední dvě minuty dnešního utkání.

56:02
    Eisbären právě vstřelili branku!
    Druhý gól Eisbärenu Berlín dává ALEX TRIVELLATO, na obrat je již ale příliš pozdě. Asistence: Barry Tallackson.

54:39
    Lalonde (EIS) dostává 2 + 2 minuty, stejně tak i domácí Rinke.

54:39
    Domácí David Wolf dostává trest 5 + 20.

54:39
    Na ledě to jiskří, byli jsme svědky dvou bitek, rozhodčí budou rozdělovat tresty.

54:14

52:14
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Wolf dostává dvouminutový trest.

52:05
    Elwing zasahuje proti střele Canaby.

50:00
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, o osudu utkání je již rozhodnuto, přesto je sympatické, že hosté zápas "nezabalili".

47:11

45:11
    Festerling je vyloučen, hosté si zahrají přesilovou hru.

44:00
    Hamburg začal třetí třetinu se dvěma dobrými šancemi, Eisbären se sice snaží, ale na dobře bruslící domácí to zatím nestačí.

42:00
    Dnešní utkání sleduje 6057 diváků.

40:05
    Zajímavostí je, že se do branky Eisbärenu vrací gólman Elwing!

40:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Cabana (Festerling), 22. Madsen (Nielsen), 25. Madsen (Pettinger, Mitchell), 34. Cabana (Wolf), 36. Dupuis (Wolf, Westcott), 39. Jakobsen (Dupuis, Cabana) – 15. Olver (Busch), 57. Trivellato (Tallackson)

Hamburg Freezers: Treutle (Deske) – Ejdepalm, Nielsen, Schubert, Westcott, Schmidt, Lavallee, Walter – Jakobsen, Dupuis, Oppenheimer – Pettinger, Madsen, Mitchell – Wolf, Festerling, Cabana – Rinke, Bettauer
    Eisbären Berlín: Elwing (36. – 40. Zepp) – Trivellato, Sharrow, Baxmann, Haase, Borer, Lalonde – Braun, Rankel, Mulock – Busch, Olver, Tallackson – Weiss, Christensen, Foy – Kabitzky, Supis, Schlenker