Omsk – Jaroslavl 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Atlant 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Petrohrad 4:6 (kon.)
Barys – Čerepovec 10:1 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Kazaň – Ufa 4:3 (1:0 po s.n.)
Viťaz – Magnitogorsk 4:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – HC Slovan 5:0 (kon.)
Minsk – CSKA Moskva 1:2 (po pr.) | Doněck – Lev 3:2 (po pr.) | Záhřeb – Riga 1:5 (kon.)
Spartak Moskva
5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
HC Slovan Bratislava
Neděle 08.09.2013, 15:00 • Sokolniki Arena (5 530) • KHL

To je tedy pro dnešek vše, hezký zbytek neděle. (17:23:33)

Je tu konec, nakonec odjíždí Slovan s pořádným výpraskem a po dvou zápasech zůstává bez bodu. Navíc se špatným skóre 2:9. Dnes hrál dobře jen v první třetině, od druhé byl lepší Spartak, který svou převahu přetavil hned třemi brankami. Poslední část už byla dohrávaná v jasné režii domácích, jenž přidali další dva góly a bylo vymalováno. Škoda, že Slovan alespoň jednou nepřekonal Glasse, ale kanadský gólman může být rozhodně spokojen. Již druhý zápas v řadě nepustil gól.

60:00

59:24
    Už se nic nestane, zápas se dohrává ve středním pásmu.

58:22
    Spartak právě vstřelil branku!
    Tak to má Slovan za bůra, paradoxně se o tento nelichotivý výsledek postaral slovenský útočník. RASTISLAV ŠPIRKO je při střelecké formě, v prvním zápase dva góly, dnes jeden. Wandell mu předložil přesný pas před bránu a pro Špirka nebyl problém kotouč doklepnout do sítě. Přesilovka využita. Asistence: Tom Wandell.

58:12
    Michal Sersen je v samotném závěru vyloučen za podražení.

58:12
    Libor Hudáček jel sám na Glasse, ale ani tohle nevyšlo. Glass puk vyráží do bezpečných míst.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty do konce třetí části a samozřejmě i zápasu.

56:23
    Bartovičova střela z dálky byla nepřesná, navíc sražená do ochranné sítě.

55:42
    Už jen čtyři minuty do konce, hraje se už v hodně ospalém tempu, nikdo se nikam zbytečně nehrne.

54:34
    Ještě se snažil překonat Januse domácí Krutov, střela z levého kruhu mu příliš nevyšla.

53:34
    Domácí už se také nikam netlačí, mají dostatečně nahráno.

52:58
    Ani tato přesilovka nebyla využita, Glass je stále blíž k tomu, aby si i dnes připsal čisté konto.

51:21
    Podle oficiálních statistik vede Slovan na střely 19:17, ale je mu to platné jako onem pověstný mrtvého zimník.

50:49
    Již třetí přesilovka v řadě pro bratislavský Slovan. Rjazantsev vyhodil kotouč do hlediště, a protože to bylo z vlastní třetiny, putuje za katr.

50:21
    Ještě deset minut do konce, Slovan se stále nemůže dočkat alespoň jedné čestné branky.

49:48

48:12
    Kdepak, Spartak Moskva se dobře brání a vyhazuje kotouč co nejdál od svého brankáře.

47:47
    Vyloučen Sergejev za hru vysokou holí.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 22. Krutov (Rjazancev), 33. Quint (Bobrov), 35. Anderson (TS), 44. Anderson (Quint, Špirko), 59. Špirko (Wandell)

Spartak Moskva: Glass (Šestjorkin) – Quint, Sergejev, Bodrov, Magalinskij, Rjazantsev, Kulik, Mamkin, Sorokin – Špirko, Anderson, Wandell – Kozlov, Nikulin, Volkov – Nikoncev, Junkov, Krutov – Černik, Bobrov, Medvěděv. Trenér: Fjodor Kanarejkin.
    HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Škoula, Sersen, Kutlák, Sigalet, Štajnoch, Mojžíš, Mihálik – Miklík, Bartovič, Bližňák – Netík, Vondrka, J. Mikúš – Kukumberg, Ölvecký, Hudáček – Daňo, Mráz, T. Mikúš – Koleňa. Trenér: Rostislav Čada.

Rozhodčí: Komarov, Kulakov – Metalnikov, Sirotkin