Olomouc – Havířov 7:0 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 5:4 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 9:3 (kon.) | Litoměřice – Beroun 5:1 (kon.) | Třebíč – Most 1:2 (kon.)
Kadaň – Jihlava 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Sportovní klub Kadaň
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 12.10.2013, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

O osudu dnešního zápasu rozhodl TOMÁŠ ČACHOTSKÝ, který překonal Kostúra bekhendovou kličkou.

59:25
    Nikola Gajovský v úniku trefil pouze Sáblíka!

59:16
    Petr Mainer (KAD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

57:50
    Petr Jíra ujel s Nikolou Gajovským hostujícím zadákům. Prvně jmenovaný místo střely vracel puk svému spoluhráči, ten ho ale vůbec nezasáhl.

56:36
    David Dobrovolný (KAD) je vyloučen na dvě minuty za držení.

54:23
    Petr Jíra byl při útočné snaze faulován Mockem, který inkasuje dvě minuty za podražení.

45:25
    Gajovský ujel hostujícím zadákům, ale trefil pouze betony ležícího Sáblíka.

42:42
    Jiří Charousek (KAD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

41:48
    Michal Velecký (JIH) si při útočném snažení pomohl hákováním a dostává dvouminutový trest.

37:50
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po několika pokusech z okolí brankoviště se prosazuje dorážkou z levého kruhu ADAM ZEMAN a využívá přesilovou hru. Asistence: Radek Hubáček, Tomáš Čachotský.

37:19
    Nikola Gajovský (KAD) je potrestán dvěma minutami za zdržování hry (vyhození puku mimo hřiště).

34:55
    Jakub Kadlec přestřeluje domácí branku!

32:46
    Vítězslav Pelc (KAD) fauloval unikajícího jihlavského hráče a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

29:37
    Michal Důras (JIH) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

28:57
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Petr Jíra zavezl puk do útočného pásma a přihrávkou z rohu našel v mezikruží NIKOLU GAJOVSKÉHO, který se nemýlil a otevírá skóre. Asistence: Petr Jíra.

13:15
    Důras ujel sám na Kostúra, ale domácí brankář ho vychytal.

08:05
    Martin Szakal (KAD) dostává dvě minuty za hákování.

07:55
    Petr Jíra vypíchl kotouč jednomu z obránců Dukly a přihrál na osamoceného Chloubu, ten ale trefil pouze připraveného Sáblíka.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 29. Gajovský (Jíra) – 38. Zeman (Hubáček, Čachotský), rozh. náj. Čachotský

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Strmeň) – Stehlík, Kopáč, Dobrovolný D., Szakal (C), Pelc, Rutta, Opalek, Havel – Ton, Charousek (A), Fronk, Gajovský, Chlouba, Jíra (A), Mainer, Hanták, Kůs, Novák J., Novák L., Hammerbauer
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Rittich) – Dobrovolný J. (A), Stebich, Mocek, Podlipnik, Kotvan, Kaláb, Kuřítko – Čachotský (C), Zeman, Prokš, Důras, Hubáček, Seman, Velecký, Kadlec, Malec, Kuřítko, Jaroš

Rozhodčí: Luczków – Jílek, Hrubec