Philadelphia – Arizona 1:2 (kon.) | Carolina – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – New Jersey 3:2 (kon.)

Bruins právě vstřelili branku!
    O osudu utkání je rozhodnuto. Hosté dostali kotouč do útočného pásma, kde se k němu dostal MILAN LUCIC a ten dokázal poslat kotouč do opuštěné klece. Asistence: Zdeno Chára, Johnny Boychuk.

58:30
    Columbus vybojoval vhazování v útočném pásmu a Bobrovskij opouští svoji branku. Columbus to zkusí v šesti hráčích.

57:39
    Boston byl velmi blízko rozhodnutí, když Eriksson trefil z levého kruhu tyč.

55:32
    Columbus to bude mít velmi těžké. Na trestnou lavici odchází za držení Johansen.

40:49
    Nyní už Bobrovskij tak jistý nebyl a propustil za svá záda střelu LOUIE ERIKSSONA, který vystřelil bekhendem z velkého úhlu. Boston se tedy dostává do vedení. Asistence: Patrice Bergeron, Reilly Smith.

40:39
    Boston začal velkou šancí Iginly, který měl před sebou poloprázdnou branku a i přesto gól nedal, když jej dokázal Bobrovskij skvělým zákrokem vychytat.

38:35
    Navíc k tomu bude mít dobrou příležitost, když je Wisniewski vyloučen na 2 minuty za podražení.

36:18
    Slabší chvilku si vybral nyní Bobrovskij, který za svá záda propustil nenápadnou střelu CHRISE KELLYHO, který střílel od modré čáry. Asistence: Jarome Iginla, David Krejčí.

34:30
    V oslabení ujel domácí obraně Campbell, který ale nedokázal využít této velké šance a puk poslal vedle branky.

34:06
    Columbus bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Kelly.

26:37
    Zbytečného faulu se dopustil Seidenberg, který je vyloučen za podražení.

24:24
    Boston bude hrát přesilovou hru, když je na 4 minuty za vysokou hůl vyloučen Jenner.

18:52
    Columbus právě vstřelil branku!
    Columbus přesilovou hru využívá. Wisniewski přihrál na pravý kruh JACKU JOHNSONOVI, který střelou z první poslal kotouč k pravé tyči. Asistence: James Wisniewski, Marián Gáborík.

18:18
    Columbus bude hrát další přesilovou hru. Za držení je vyloučen na 2 minuty Bergeron.

14:46
    Až nyní měl velkou příležitost Krug, který si sjel před branku Columbusu a snažil se zasunout kotouč za Bobrovskiho, ale ten dokázal s velkým kusem štěstí udržet kotouč pod svojí výstrojí.

12:33
    Do ruční výměny názorů se pustil Boll s Thorntonem. Oba si na trestné lavici posedí 5 minut.

7:02
    Hned po vhazování zbytečně fauloval Iginla, který míří na trestnou lavici. Na té pobude 2 minuty.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 19. Johnson (Wisniewski, Gáborík) – 37. Kelly (Iginla, Krejčí), 41. Eriksson (Bergeron, Smith), 60. Lucic (Chára, Boychuk)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Ťjutin, J. Johnson, Wisniewski, Murray, Savard, Prout – Gáborík, Dubinsky, Atkinson – Umberger, Johansen, Foligno – Comeau, Anisimov, Jenner – Boll, Letestu, MacKenzie
    Boston Bruins: Rask (C. Johnson) – Boychuk, Chára, McQuaid, Seidenberg, Hamilton, Krug – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Caron – Thornton, Campbell, Paille

Rozhodčí: O'Rourke, Skilliter – Driscoll, Galloway

Diváci: 14092