Košice – Trnava 1:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Ružomberok – Nitra 4:0 (kon.)
Žilina – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Myjava – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
TJ Spartak Myjava
2:2 (2:1)
ŠK Slovan Bratislava
sk Sobota 26.10.2013, 18:00Niké liga

Je tu koniec zápasu. Od začiatku druhého polčasu bol Slovan aktívnejším tímom. V druhom polčase v podstate Myjavu do ničoho nepustil a ich tlak nakoniec vyvrcholil vyrovnávajúcim gólom v 87. minúte. Odomňa je to dnes všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (19:48:59)

90+2
    Peltier zahral rukou.

90+2
    Solnička bude vykopávať.

90+1
    Slovan sa ešte snaží streliť víťazný gól.

90
    Rozhodca nadstavuje 2 minúty.

90
    Gašparovič loptu nestihol. Lopta pre Myjavu.

90
    Kuračka fauloval Milinkoviča, Priamy kop pre Slovan.

89
    Priamy kop Myjavy. Loptu hostia odvrátili, Šulek ju spracoval a vystrelil. Jeho pokus letí tesne nad.

87
    Slovan dal gól!
    Hostia vyrovnali! Bagayoko necentroval z pravej strany a loptu za Solničku umiestnil FILIP HLOHOVSKÝ, ktorý po minúte na ihrisku striela gól.

86
    Z ihriska odišiel Mészaros, prišiel Hlohovský.

86
    Posledné striedanie pripravuje aj Slovan.

85
    Milinkovič si teraz pýtal loptu od jedného podávača. Následne boli na ihrisku dve a Milinkovič jednu s nervami odkopol medzi domácich fanúšikov.

84
    Kuračka vysunul Kosíka. Pri lopte bol ale prvý Putnocký.

83
    Milinkovič prihral Peltierovi, ten do šestnstky na Gašparoviča. Loptu ale domáci odkopávajú.

82
    Domáci vybojovali loptu, ktorú ale hned stratili.

81
    Je tu posledné striedanie domácich. Z ihriska odchádza Erik Daniel, nahradí ho Lukáš Pelegríni.

81
    Domáci pripravujú ich posledné striedanie.

80
    Halenárovú prihrávku na Bagayoka zastavili domáci.

79
    Šulek telom odstavil Milinkoviča podľa ktorého sa malo pískať. Z následného útoku sa dostal ku strele Kosík ale jeho strela bola stlmená obrancom hostí.