Olhanense – Arouca 1:0 (kon.) | Rio Ave – Gil Vicente 0:1 (kon.) | Setúbal – Belenenses 0:0 (kon.)
Rio Ave FC
0:1 (0:0)
Gil Vicente FC
Sobota 26.10.2013, 19:00Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (20:56:50)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se dočkali branky! V 81. minutě přesně zamířil Luís Martins. Krom tohoto gólu nám ale zápas moc zajímavých situací nepřinesl. Gil Vicente si tak odváží tři body za těsnou výhru 0:1.

90+3
    Taktická změna, Ebralidze odchází, nahradí ho Pecks.

90+2
    Domácí budou zahrávat svůj první rohový kop v druhém poločase.

90
    Hlavní sudí nastaví ještě čtyři minutky navrch. Rio Ave se snaží svého soupeře zatlačit.

89
    Běží nám předposlední minuta základní hrací doby, Rio Ave zatím od inkasované branky ani jednou nevystřelila na branku, kterou střeží Adriano.

85
    Domácí mají zhruba posledních osm minut na to, aby s utkáním něco udělali.

84
    Na nepříznivé skóre reaguje i domácí kouč, Bragu vystřídá Renato Santos.

82
    Hned po vedoucí brance hosté střídají, odchází Paulinho, nahradí ho Simy.

81
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Tak jsme se branky přeci jen dočkali! LUÍS MARTINS si vybojoval míč a nad ničím nepřemýšlel a vyslal střelu na branku, na kterou nedokázal Salin zareagovat!

79
    Žluté karty nám začínají přibývat, další dostal domácí Ukra za faul na Pimentu.

76
    Do konce utkání nám zbývá něco málo přes čtvrt hodinky, stále jsme neviděli žádnou branku. Snad se jeden z týmů odhodlá strhnout výhru na svou stranu.