Marseille – Remeš 2:3 (kon.) | Bastia – Nice 1:0 (kon.) | Guingamp – Ajaccio 2:1 (kon.)
Lorient – Sochaux 2:1 (kon.) | Toulouse – Rennes 0:5 (kon.) | Valenciennes – Évian TG 0:1 (kon.)
Valenciennes FC
0:1 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
Sobota 26.10.2013, 20:00 • Stade du Hainaut • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (21:52:05)

Je dobojováno! Zápas mezi týmy ze spodních pater tabulky nakonec končí lépe pro hosty, kteří v závěrečné minutce ukončili svoji střeleckou smůlu a z hřiště posledního Valenciennes si vezou důležitou výhru. Ve druhém poločase byli sice aktivnější domácí, mohou ale žehrat na svoji mizernou koncovku.

90+4
    Bahebeck proti čtyřem obráncům hostí byl zcela bez šance, poslední naděje domácích pomalu pohasíná.

90+3
    Domácí kombinují s míčem na kopačkách, nemohou se ale dostat k nějakému ohrožení brány.

90+2
    Žlutá karta pro hostujícího Sougoua za zdržování hry.

90
    Sudí Frédy Fautrel nastaví v zápase ještě čtyři minuty. Poslední možnost domácího dorovnat krok v utkání.

90
    Domácí ještě posilují ofenzivu. Saez vystřídá Neryho.

89
    Poslední střídání hostujícího mančaftu. Koné přichází na poslední minuty místo Cambona.

88
    Bahebeck se po vzdušném souboji s Mongongu svalil k zemi, rozhodčí však zůstává klidný a hru nebude přerušovat.

85
    Nový hráč na hřišti – Ehret – hned vidí žlutou kartu. Takticky zastavil hrozivě se vyvíjející brejk domácích.

84
    Během gólové radosti stihli hosté vystřídat. Místo Barbosy přišel na pažit Ehret.

82
    Évian právě vstřelilo branku!
    Hosté se deset minut před koncem dostávají do vedení! MODOU SOUGOU se na levém křídle zbavil svého strážce Angouy a sám proti Penneteauovi se přesnou střelou k tyči nemýlil. Hosté tak zasahují domácímu celku tvrdý verdikt v závěrečných minutách.

82
    Nakonec však ale budou v pořádku, zvedají se a hra může pokračovat dále.

81
    Bahebeck a Angoula se srazili ve středu hřiště, oba dva leží na zemi a nechtějí se zvednout.

78
    První žlutá karta i pro hosty. Vidí ji Cambon.

76
    Cambon vyzkoušel z větší vzdálenosti pozornost domácího gólmana, ten ale na tento pokus dobře viděl a jednoduše tak zasahuje.

76
    Roh pro domácí, Bahebeck ho zahrál však velmi špatně.

75
    Po přímém kopu vznikly velké zmatky v hostující šestnáctce. Hansen si na tuhle standardní situaci vyběhl příliš ze své brány, míč ho přeletěl, hostující gólman se však rychle dokázal vrátit ke své brankové čáře a na poslední chvíli vyboxoval míč mimo.