Omsk – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Barys – Nižněkamsk 5:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 2:5 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Riga 1:2 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Mytišči – HC Slovan 0:1 (kon.) | Petrohrad – Lev 5:0 (kon.) | Spartak Moskva – Novosibirsk 1:0 (kon.)
Minsk – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:2 (1:0 po s.n.) | Doněck – Chabarovsk 5:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Dinamo Riga
Středa 30.10.2013, 16:00KHL

59:48
    A nyní je tu domácí icing. Teď už to budou mít hráči Jaroslavle moc těžké!

59:01
    Lokomotiv bez brankáře!

52:15
    Domácí teď mají velký tlak. But jen těsně minul horní roh branky Rigy!

48:13
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Domácí jsou zpět v utkání! DANIIL APALKOV nejprve ujel hostující obraně, ale Tellqvist jej ještě vychytal. Následně však puk za brankou vybojoval Plotnikov, nahrál jej opět Apalkovovi, jenž se tentokrát již nemýlil a bekhendem zametl kotouč za záda hostujícího gólmana – gól v oslabení a je to 1:2! Asistence: Sergej Plotnikov.

45:17
    Mikelis Redlihs zvedl v souboji hůl příliš vysoko a oslabuje Lokomotiv. Krvavé zranění – 4 minuty!

38:40
    Krisjanis Redlihs odchází dnes podruhé na trestnou lavici, Lokomotiv dohraje třetinu v početní výhodě.

38:01
    Po levém křídle si to odvážně namířil Ullström, projel až před Tellqvista, ten však opět kryje.

36:20
    Pořádná mela před hostující brankou. Kotouč za záda Tellqvista se snažil protlačit Černikov a po něm i Apalkov, který nakonec i padl na švédského gólmana. Ten však puk drží.

34:52
    Z pravého kruhu pálil Plotnikov, Tellqvist vůbec netušil, kde je kotouč, ale ten za jeho zády neskončil.

34:43
    A přichází další vyloučení na straně hostí. Tentokrát se provinil Rekis.

32:10
    But byl podražen Krisjanisem Redlihsem a je tu domácí přesilovka.

26:34
    Mohlo to být 0:3! Domácí obraně pláchl Indrašis, který se snažil rozhýbat Kolesnika a zasunout kotouč mezi jeho betony. Domácí gólman však zaklapl chrániče včas.

24:43
    Obrovský závar před Tellqvistem, kdy kotouč skákal někde po brankovišti. Hráči v červeném ho ale nedokázali dotlačit až za čáru.

22:49
    Ozolinš ale vzápětí fauluje a domácí si zahrají přesilovou hru.

18:06
    Vasiljev nahazoval od modré a poté se před hostující brankou strhla šarvátka, za kterou jsou potrestáni domácí Galimov a hostující Bičevskis.

12:12
    Domácí kouč Vorobjov střídá brankáře. Sanforda nahrazuje Vitalij Kolesnik.

12:07
    Hosté budou hrát další přesilovou hru, Chlopotov vyloučen na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

10:14
    Riga právě vstřelila branku!
    Domácí ve snaze rychle odpovědět zapomněli na obranu. Sarkanis s Haščákem ujeli proti jedinému obránci Lokomotivu, prvně jmenovaný předložil kotouč MARCELOVI HAŠČÁKOVI a ten se trefil nad padajícího Sanforda – 0:2. Asistence: Deivids Sarkanis.

08:37
    Dinamo jde do vedení! GINTS MEIJA objel branku a u tyče zasunul kotouč za záda Sanforda. Asistence: Arvids Rekis a Sandiš Ozolinš.

03:21
    Dinamo bude hrát přesilovou hru, vyloučen Anton But.

Martin Augustin

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 49. Apalkov (Plotnikov) – 9. Meija (Rekis, Ozolinš), 11. Haščák (Sarkanis)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (13. Kolesnik) – Ljubuškin, Gorochov, Holos, Jakovlev, Višněvskij, Pašnin, Vasiljev, Zotov – Plotnikov, Apalkov, Averin – Černikov, Ullström, Petrov – M. Redlihs, Kapustin, Kručinin – Galimov, But, Chlopotov.
    Dinamo Riga: Tellqvist (Cimermanis) – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, K. Redlihs, Sotnieks, Augstkalns – Pavlovs, Wilson, Hossa – Niživijs, Meija, Džerinš – Szczechura, Indrašis, Bukarts – Haščák, Sarkanis, Bičevskis – Kuzmenkovs.

Rozhodčí: Kiseljov, Naumov – Goljak, Dedjulja