Spartak – Zenit 4:2 (kon.) | Perm – Machačkala 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Groznyj 4:1 (kon.)
Kazaň – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Volga Novgorod 4:0 (kon.)
FK Kubaň Krasnodar
4:0 (3:0)
FK Volga Nižnij Novgorod
Neděle 10.11.2013, 17:15 • Kubaň Stadion, Krasnodar. • Ruská Premier Liga

Ode mne je to z šestnáctého kola ruské Premier Ligy vše. S konstatováním, že Kubaň Krasnodar si po výhře nad Volgou Nižnij Novgorod v poměru 4:0 upevňuje osmou pozici v tabulce se loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:13:11)

Nutno říct, že druhý poločas byl hodně ovlivněn prvním. Pokud po 45 minutách vede jeden tým 3-0, hraje se mu ve druhé půli lehce – a to dnes Kubaň Krasnodar potvrdil. V 64. minutě přidal čtvrtý gól svého týmu – a svůj druhý v zápase – Ibrahima Baldé, čímž bylo definitivně rozhodnuto. Hosté se prakticky od té doby nezmohli na žádný výraznější odpor a mohou být rádi, že nedostali více branek.

90+2
    Koncedalov se uvolnil na pravé straně velkého vápna a přihrával na střed Karjakovi, který vystřelil, ale jeho pokus byl opět zblokován a Beljonova neohrozil.

90+2
    Kapitán hostů Karjaka opět kombinuje před vápnem.

90+2
    Na druhé straně se pokoušel prosadit se z dálky Baldé, ale jeho střela nebo spíše pokus o lob končí nad brankou.

90+1
    Zoufalý pokus Karjaky alespoň o čestný gól končí hodně hodně vedle.

90
    Ve druhém poločase se budou nastavovat tři minuty, což si myslím, že je při dosavadním průběhu až až.

89
    Fidler na velkém vápně krásně uvolnil Baldého, který si ale míč nezpracoval ideálně a Parejko jej vychytal. Míč se ale odrazil znovu k Fidlerovi, jehož střelu do napůl volné branky sráží hostující obrana na roh.

89
    A Krasnodar opět kombinuje na polovině Volgy, které se dnešní zápas opravdu vůbec nevydařil.

88
    Celým stadionem se nese skandování Baldé Baldé Baldé na počest dvougólového střelce dnešního večera.

88
    Ibrahima Baldé byl blízko hattricku, když si naskočil na centrovaný míč. Stopeři hostů Kolodin s Kowalczykem mu nechali dálnici prostoru, čímž byl Baldé zřejmě překvapen a z jasné pozice míří hodně vedle.

87
    Jenže vše končí po nepřesné přihrávce Popova.

87
    V zárodnu je další rychlá akce Kubaně.

86
    Míč po rohu Popova si naprosto klidně stáhl Parejko.

86
    Závěrečnou finální přihrávku domácích na Ignatěva, který byl na malém vápně zcela volný, hasí Kolodin odkopem na roh.

85
    Jenže hosté opět z protiútoku ztratili míč a je tu přečíslení domácích pět na tři.

85
    Reame se nyní trošku diví, že rozhodčí odpískal u levé lajny jeho faul na Rodiće.