Janov – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Atalanta BC – Bologna 2:1 (kon.) | Cagliari – Turín 2:1 (kon.)
Chievo – AC Milán 0:0 (kon.) | Parma – Lazio 1:1 (kon.) | AS Řím – Sassuolo 1:1 (kon.)
Fiorentina – Sampdoria 2:1 (kon.) | Juventus – Neapol 3:0 (kon.)
ACF Fiorentina
2:1 (2:0)
UC Sampdoria
Neděle 10.11.2013, 20:45 • Stadio Artemio Franchi (Firenze) • Italská Serie A

Pro dnešek je to tedy vše, příště opět na shledanou. (22:41:16)

ACF Fiorentina doma poráží UC Sampdorii 2:1. Dvakrát se trefil Rossi, jeden gól hostů dal Gabbiadini. Domácí si vybojovali vedení už v prvním poločase, který Fiorentina jasně ovládla. Druhý poločas byl z její strany horší, hosté se navíc dostali na kontakt. Srovnat se ale Sampdorii nepodařilo, tři body tak berou domácí.

90+2
    Mustafi hlavičkuje po rohu Sampdorie těsně vedle levé tyče!

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

89
    Vecino ve sprintu páchá útočný faul, je z toho tedy míč pro hosty.

87
    Průnik Rossiho končí nepřesnou přihrávkou, Fiorentina i přesto kontroluje závěrečné minuty velmi dobře.

84
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Nicola Pozzi.

84
    Žlutou kartu dostává Eder (UC Sampdoria).

83
    Balon jde ale vysoko nad branku, tohle se hostům nepovedlo...

82
    Hosté budou zahrávat přímý kop z cca 40 metrů.

80
    Centr z pravého křídla stahuje Neto.

79
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Ante Rebić.

78
    Od branky rozehrává Neto.

77
    Fiorentina se snaží na inkasovanou branku odpovědět rychlým útočným výpadem, Sampdoria je zatlačena do vlastního vápna.

75
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Zcela ojedinělý protiútok Sampdorie končí důležitým snižujícím gólem! Míč do běhu dostal MANOLO GABBIADINI, který z těžké pozice obstřelil Neta!

74
    Cuadrado kombinuje na pravém křídle se svými spoluhráči, nyní ale balon ztrácí.

72
    Da Costa chytá i méně důraznou střelu Aquilaniho.

71
    Domácí tým kontroluje hru, soupeři nedává prakticky žádnou příležitost ke zdramatizování utkání.