Mohuč – Frankfurt 1:0 (kon.) | Freiburg – Stuttgart 1:3 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
1:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 10.11.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga

Pěkný duel máme za sebou, díky za pozornost a další zápas dnešního programu německého Bundesligy pokračuje za pár chvil. Štafetu předávám Zdeňku Plánkovi, který vás provede duelem Freiburg – Stuttgart. Hezký zbytek víkendu a na počtenou u zítřejšího zápasu juniorské ligy mezi Zbrojovkou Brno a Teplicemi. (17:26:03)

Šmitec, padla, hotovo. Domácí tým nakonec bere tři body, i když například v prvním poločase nebyl lepší. Možná by duelu slušela remíza, ale tu nedopustil střídající Choupo-Moting, který si naběhl na perfektní centr Pospěcha, který dnes odehrál výborný zápas a i díky němu Mohuč dokázala vyhrát 1:0.

90+2
    Každopádně hosté už nemají dostatek sil na nějaký tlak o času ani nemluvě.

90
    Krásná střela Poltera, který vběhl do otevřené obrany a díky Oczipkovi a Trappovi se skóre nemění. Prvně jmenovaný míč mírně tečoval a ten druhý pak parádní robinzonádou balon vyrazil mimo prostor tyčí. Už mohlo být hotovo. Hrát se ještě budou tři minuty v rámci nastavení.

89
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Václav Kadlec, přichází Joselu.

88
    Mainz právě vstřelil branku!
    Výborný žolík trenéra domácích. Zdeněk Pospěch dnes potvrdil, že hraje skvělý zápas a přihrál krásně z pravé strany na střídajícího CHOUPO-MOTINGA, který hlavičkou uklidil míč k pravé Trappově tyči a domácí v závěru dávají moc a moc důležitou branku. Asistence: Zdeněk Pospěch.

87
    Moting vyhrál důležitý hlavičkový souboj a Soto se dostal k míči. Jenže opět ta koncovka...míč zapadl vysoko nad bránu.

86
    Kdepak, Anderson zkusil vypálit z trestného kopu, ale míč šel vysoko nad.

85
    Do hry se vkrádá řada nepřesností a týmy se soustředí spíše na obranu. Každičká chyba by mohla znamenat rozhodující moment utkání.

83
    Žlutou kartu dostává Maxim Choupo-Moting (1. FSV Mainz 05).

82
    Střela Choupo-Motinga byla spíše propační, neměla potřebnou kvalitu.

81
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Benedikt Saller.

80
    Na Meiera mířil ten míč, byl tam však dle sudího faul.

79
    Pospěch si koledoval o žlutou, ale nakonec zůstává nepotrestán. Tak či tak, hosté budou kopat trestný kop z pravé strany, poblíž rohového praporku.

77
    Korejec Park centroval do ohně, ale kapitán hostů Jung centr pohlídal.

76
    Barnetta zahrával standardku a chtěl Kariuse překvapit střelou na blížší tyč, neuspěl.

75
    Ještě něco málo přes patnáct minut do konce zápasu, u míče byl Oczipka Polter jej pošťouchl k zemi. Faul se nepíská.

75
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Takaši Inuj, přichází Jan Rosenthal.