Admira Praha – Roudnice 1:1 (kon.) | Převýšov – Štěchovice 0:0 (kon.) | Jirny – Karlovy Vary 1:0 (kon.)
Čáslav – Chomutov 2:1 (kon.) | Zápy – Kunice 3:0 (kon.)
SK Převýšov
0:0 (0:0)
TJ Štěchovice
Neděle 10.11.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Utkání končí bezbrankovou remízou. Domácí měli po většinu duelu navrch, avšak gól se jim vstřelit nepodařilo. Štěchovice mohou být s bodem spokojeny, Převýšov nikoliv. (12:02:09)

90+2
    Domácí dostanou ještě poslední možnost nákopu do šestnáctky Štěchovic.

90+2
    Začala již druhá a také poslední nastavená minuta, Sňozík bude posílat míč od své branky.

90+1
    Místo Stanislava Hřebečka přijde Jiří Denek.

90
    Běží nám poslední minuta řádné hrací doby, Štěchovice připravují další střídání.

89
    Na poslední okamžiky přijde Ondřej Kodr, který vymění Petra Šimonovského.

88
    Hosté kombinují na půlce Převýšova a snaží se neztratit balon. Příliš dlouho ho ale neudrželi.

86
    Už to vypadalo, že půjde Šimonovský sám na branku. Odmáván mu však byl ofsajd.

85
    Snažení Převýšova bylo ukončeno pro útočný faul, domácím fotbalistům již příliš času nezbývá.

84
    Miroslava Nováka v dresu Štěchovic vymění Václav Srain.

83
    Odešel Jakub Urbanec, šanci rozhodnout dostane Pavel Novák.

81
    Hosté nyní podnikli útočnou akci, která končí rohovým kopem.

80
    Do konce zbývá deset minut, Sňozík sebral ze vzduchu prudký centr z pravé strany.

79
    Myslím si, že hosté by mohli být s případnou remízou velmi spokojeni. V dnešním zápase toho příliš neukázali.

78
    Nyní měl obrovskou příležitost Urbanec,který na hranici malého vápna mohl poslat balon do sítě! Jenže nepochopitelně přestřelil!

77
    Domácí fandové si žádají od svého týmu vítězství, Převýšovští však nedokáží trefit prostor mezi třemi tyčemi.

74
    Sledujeme stále stejný obrázek. Převýšovští se snaží otevřít skóre zápasu, soupeř se brání velmi houževnatě.

72
    Poprvé střídá také hostující kouč, hřiště opustí Stanislav Mařík, místo něho si zahraje Jan Lukeš.