Bordeaux – Nantes 0:3 (kon.) | Marseille – Sochaux 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 1:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:2 (0:0)
Olympique Lyon
Neděle 10.11.2013, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný večer a u dalších sportovních přenosů z Ligue1 napočtenou. (23:02:22)

Červené karty: 0 – 0

Ve druhém poločase padly 3 branky. Nejprve se ujali vedení hosté, když se prosadil z dorážky Lacazette. Domácím odpověď trvala až do 65. minuty, kdy se akrobaticky přes hlavu trefil Hamouma. Od té doby měli domácí více ze hry a hosté se jen bránili. v poslední minutě zápasu se však Lyon vydal na zteč a střídající Briand rozhodl o exportu bodů do Lyonu.

90+3
    Lyon právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí studená sprcha! Na centr si ve vápně naskočil JIMMY BRIAND a ač se Ruffier natahoval seč mohl, tak míči do sítě zabránit nedokázal.

90+3
    Dabo na levé straně zasekl a předal míč zpět, na druhé straně ještě operuje Gourcuff.

90+3
    Běží poslední minuta nastavení, již se pravděpodobně nic nestane. Lyon si bere míč do své moci.

90+1
    Briand zastavuje Cleménta, asi 5 metrů za polovinou budou hrát domácí.

90+1
    Byly nastaveny 3 minuty.

90
    Z rohu hosté neohrozili domácí branku.

90
    Ojedinělý útok Lyonu ve druhé půli. Briand v dobré pozici protáhl Ruffiera, který vyráží na roh.

89
    Diomande nepředal přesně Lyon odkopává, ale před jejich hráči byl v pozoru i Ruffier.

88
    S dlouhými výkopy si obrana domácích poradí a vždy zakládá postupný protiútok.

87
    Domácí se prodrali k vápnu po pravé straně, jenže míč končí v zámezí. Do hry jej uvede Diomande.

86
    Čeká nás závěrečná pětiminutovka, která bude ve znamení dobývání branky Lyonu.

85
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Miguel Lopes, přichází Mouhamadou Dabo.

84
    Gradel vypíchl míč svému soupeři, došel před šestnáctku, kde vystřelil, ale nepřesně.

84
    Až teď se domácí brankář potkal s míčem, když nakopl malou domů.

83
    Lyon za posledních 10 minut směrem dopředu nic nevymyslel, Ruffier si na míč nesáhl snad minut 15.

David Sochor

Branky: 65. Hamouma (Brandão) – 49. Lacazette, 90+3. Briand (Gourcuff)

Karty:   8. Clerc (SET), 24. Brandão (SET) – 27. Lacazette (LYO), 57. Grenier (LYO)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Ghoulam – Hamouma (82. Tabanou), Cohade (79. Diomande), Corgnet, Clément, Mollo (62. Gradel) – Brandão.
    Náhradníci: Moulin – Mignot, Brison, Tabanou, Diomande, Gradel, Erdinç.

Olympique Lyon: Gorgelin – Lopes (85. Dabo), Biševac, Umtiti, Bedimo – Malbranque (72. Gourcuff), Gonalons (C), Fofana, Grenier – Lacazette, Gomis (72. Briand).
    Náhradníci: Vercoutre – Koné, Dabo, Pléa, Gourcuff, Ferri, Briand.

Rozhodčí: Lannoy – Dansault, Cano