Admira Praha – Roudnice 1:1 (kon.) | Převýšov – Štěchovice 0:0 (kon.) | Jirny – Karlovy Vary 1:0 (kon.)
Čáslav – Chomutov 2:1 (kon.) | Zápy – Kunice 3:0 (kon.)
SK Viktorie Jirny
1:0 (1:0)
Slavia Karlovy Vary
Neděle 10.11.2013, 13:00 • SK Viktorie JIRNY, Pražská 3, Jirny, 250 90 • Česká fotbalová liga

V utkání na těžkém terénu se domácí brankově prosadili již v prvním poločase, ve kterým hosté vůbec nevystřelili mezi tyče domácí branky a pouze obrovským štěstím neinkasovali více branek, když hostující trenér vůbec nestačil reagovat na vývoj utkání a místo účinného vedení zápasu si léčil své ego....., kdo platí takovéto netrenérské darmožrouty fotbalu je záhada !! (18:19:45)

90
    Konec zápasu

90
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Parys, přichází Šašek.

81
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Dubský.

78
    Žlutou kartu dostává Vondráček (1.FC Karlovy Vary).

71
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Smrž, přichází Jandzik.

64
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vandas, přichází Bukač.

61
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Pachta, přichází Hudec.

46

První poločas nabídl celkem vyrovnanou hru ve středu hřiště, ovšem před brankami byli nebezpečnější domácí, kteří dali branku a měli další dvě-tři brankové příležitosti. Hosté si nevypracovali žádnou.

32
    Střídání v týmu 1.FC Karlovy Vary: ze hřiště odchází Staněk Jan, přichází Špírek Miroslav.

28
    Hosté v posledních pěti minutách hru vyrovnali a častěji drží míč na svých kopačkách.

18
    Druhý rohový kop přetavili domácí v první gól utkání.

4
    Pavel Vandas se dostával do brankové příležitosti, místo zakončení volil zasekávačku.....

1

Zdravíme Vás z Jiren, kde je slunečné, ale chladné počasí. Do Jiren dnes přijede tým Karlových Varů, který v posledním domácím utkání "přejel" Admiru Praha jednoznačně 5:0 ! Výsledky a hra Varů má stoupající tendenci. Náš tým oproti tomu uhrál na první pohled dobrou remízu v Kunicích, ovšem vzhledem k šancím, dvěma nastřeleným tyčím a břevnu můžeme mluvit spíše o ztrátě.....

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.