Tottenham – Newcastle 0:1 (kon.) | Sunderland – Manchester City 1:0 (kon.) | Swansea – Stoke 3:3 (kon.)
Manchester Utd. – Arsenal 1:0 (kon.)
Swansea City
3:3 (0:2)
Stoke City
Neděle 10.11.2013, 17:10 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Po prvním poločase to vypadalo na celkem jasné vítězství pro Stoke, ale druhý poločas nabídl strhující podívanou s nečekaným rozuzlením. Swansea ve druhé půli mocně útočila a díky trvalému tlaku se dočkala nejen vyrovnání, ale díky druhému zásahu Bonyho i vedení. Když už se zdálo, že domácí dovedou utkání do vítězného konce, odpískal sudí Medley pokutový kop, který v šesté nastavené minutě proměnil Adam a stanovil tak výsledek na 3:3. Divoký zápas, po kterém asi budou oba týmy smutnit, neboť v určitých momentech měly blízko k zisku tří bodů. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:09:40)

90+7
    Stoke je při chuti a ještě se snaží zaútočit.

90+6
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Střídající CHARLIE ADAM se z penaltového puntíku nemýlil a srovnává! Gólman Tremmel skočil doleva, míč letěl doprava – 3:3!

90+5
    Důvodem je pravděpodobně ruka Routledgea. Domácí se hodně hněvají, ale na verdiktu sudího Medleyho nic nezmění.

90+5
    Neuvěřitelný konec zápasu! Stoke bude kopat penaltu!

90+5
    Rohový kop se bude opakovat, v šestnáctce Swansea je i brankář Begović.

90+4
    Adamův nebezpečný centr uklidil Caňas do zámezí.

90+3
    Rangel byl při centru trefen do ruky, rozčiluje se, ale na tom, že Stoke bude zahrávat standardku, nic nezmění.

90+3
    Taktické střídání na straně Swansea. Místo Pozuela si zahraje Caňas.

90+2
    ...a vzápětí i hostující brankář Begović.

90+2
    A žlutou kartou je oceněn domácí Routledge...

90+1
    Další strkanice, ve které hrají hlavní roli Routledge a gólman Begović.

90
    Zápas bude nastaven o 5 minut!

90
    Dyer zakopl míč a za zdržování dostává žlutou kartu.

89
    Pozuela postihly křeče, ale domácí záložník spíše šetří čas.

88
    Domácí příznivci zpívají oslavné chorály, protože Swansea je blízko vítězství. A kdo by to po prvním poločase řekl?

86
    Swansea právě vstřelila branku!
    Domácí předvedli dokonalý obrat! Shelvey se blýskl parádní individuální akcí, po které předložil míč WILFRIEDOVI BONYMU, který se deset metrů od branky ocitl na chvíli neobsazený a technickou střelou z první umístil balón mimo Begovićův dosah – 3:2!

86
    Dyer byl faulován, Swansea tak bude moct opět útočit.

Lukáš Švéda

Branky: 56. Wilfried (de Guzmán), 74. Dyer, 86. Wilfried (Shelvey) – 8. Walters (Crouch), 25. Ireland (Crouch), 90+6. Adam (pen.)

Karty:   34. Flores (SWN), 60. Williams (SWN), 81. Rangel (SWN), 90. Dyer (SWN), 90+2. Routledge (SWN) – 36. Huth (STK), 80. Adam (STK), 90+2. Begović (STK)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 11:3.
    Swansea City: Tremmel – Rangel, Flores, Williams (C), Davies – Lamah (55. Dyer), Britton, Pozuelo (90+3. Cañas), de Guzmán (71. Shelvey), Routledge – Wilfried.
    Náhradníci: Zabret – Amat, Taylor, Shelvey, Cañas, Vázquez, Dyer.

Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross (C), Huth, Pieters – Walters, Palacios (72. Adam), Ireland (72. Wilson), Nzonzi, Arnautović (55. Etherington) – Crouch.
    Náhradníci: Sørensen – Wilson, Whelan, Adam, Etherington, Jones, Assaidi.

Rozhodčí: R. Medley – M. McDonough, H. Lennard – N. Swarbrick