Boston – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:4 (0:2 po s.n.)
Detroit – Florida 1:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (po pr.) | Washington – Nashville 5:2 (kon.)
NY Rangers – New Jersey 3:4 (po pr.) | St. Louis – Anaheim 2:5 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:2 (po pr.)

Bruins právě vstřelili branku!
    To je neskutečné! Pens byli většinu zápasu o něco lepší, ještě necelé dvě minuty před koncem vedli, ale pravděpodobně odjedou bez bodu! Domácí Smith dostal puk na osu kruhů, kde byl kapitán Bruins ZDENO CHÁRA a na jeho střelu Fleuryho lapačka nedosáhla!!! Asistence: Reilly Smith a Brad Marchand.

58:31
    To je závěr, domácí při power-play vyrovnávají! Přihrávka Lucice od zadního mantinelu propadla až mezi kruhy na hůl DAVIDA KREJČÍHO a ten svým pátým gólem v sezóně srovnal 89 sekund před koncem na 2:2! Asistence: Milan Lucic a Jerome Iginla.

58:22
    Domácí hrají bez brankáře!

57:46
    Vzrušující momenty na obou stranách. Nejprve střelu Hamiltona zastavila tyč. Na druhé straně zase ujel Sidney Crosby, kterého nadvakrát skvěle vychytal Rask! Boston tak stále žije.

49:10
    James Neal obehrál Kruga, přes kterého se natlačil až před Raska. Ten domácí podržel a betonem stačil zakročit. Následně domácí vyhodili na icing.

45:02
    Hamiltonovu střelu Fleury vyrazil jen k Reillymu Smithovi, který nedokázal trefit zcela odkrytou klec!

43:43
    Kunitz jde na trestnou lavici za podražení beka Bruins Hamiltona. Domácí budou hrát přesilovku.

38:38
    Jedovatou střelu Niskanena vykopl Rask jen před sebe a vzápětí tak musel přestát hned dva pokusy o dorážky. Měl štěstí a domácí tak stále prohrávají jen o gól.

34:06
    Tutovka Chrise Kunitze! Ten jel na Raska zcela sám, roztáhl si ho a už se zdálo, že zakončuje do téměř prázdné branky. Rask však dokázal vyrazit puk koncem betonu nebo možná bruslí!

33:34
    Domácí obraně pláchl Adams a jen těsně minul Raskovu branku.

31:51
    Vyloučen Chris Kunitz, který Pailleho sekl.

31:51
    Chára poslal do samostatného nájezdu Pailleho, jehož zakončení však zastavil pravým betonem Fleury!

31:22
    Iginla si vzápětí v souboji za brankou přidržel Desprese a dvě minuty si posedí na trestné lavici.

28:52
    Přesilová hra pro Bruins. Vyloučen Despres za držení pronikajícího Krejčího.

23:51
    Střelu Jokinena, která už mířila do odkryté branky, zastavil Seidenberg!

20:44
    Marchand zasáhl vysokou holí Kunitze a Pens budou hrát na úvod třetiny přesilovku. Ta bude trvat dokonce čtyři minuty, jelikož v obličeji útočníka hostí se objevila krev.

19:44
    Ale teď přišla velká šance domácích. Bergeron našel parádní křížnou přihrávkou Marchanda, který pálil do poloodkryté branky. Fleury se však rychle přesunul a lapačkou kotouč vytěsnil. Výborný zákrok.

17:42
    Conner zasáhl vysokou holí Millera a přesilovou hru si zahrají Medvědi.

15:54
    Obrovský tlak Tučňáků, Rask fantasticky zastavil nejprve střelu Neala z mezikruží a poté i dorážku Crosbyho!

13:13
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    JAMES NEAL naskočil z trestné lavice na led a hned dostal krásnou přihrávku na útočnou modrou od Niskanena. Hostující útočník si nabruslil až na levý kruh a prostřelil Raska mezi betony – 1:2. Pens mají navíc k dispozici téměř tříminutovou přesilovou hru. Asistence: Matt Niskanen a Simon Despres.

11:06
    ... a nyní je odvážen do útrob arény. Můžeme mu jen popřát, aby jeho zranění nebylo vážné!

11:06
    Brooks Orpik je za potlesku diváků nakládán na nosítka.

11:06
    Thornton pro dnešek dohrál, je vyloučen na 5 minut + do konce utkání.

11:06
    Mezitím nám naskakují tresty. Neal je vyloučen za faul na Marchanda.

11:06
    Shawn Thornton se vrhl jako smyslu zbavený na Orpika, strhl ho na led a na zemi mu ještě stačil rozdat několik ran! Orpik zůstává bezvládně ležet na ledě...

10:13
    A první střela Bostonu mezi tyče končí gólem! Puk se přes Kruga a Bergerona dostal až k REILLYMU SMITHOVI, který se z levého kruhu trefil přesně pod horní tyč. Asistence: Patrice Bergeron.

07:19
    Oba hráči už sedí na trestných lavicích s tresty na pět minut.

07:19
    Bitka mezi Lucicem a Engellandem!

06:33
    Využitá přesilovka a Tučňáci jdou do vedení. Po rychlé předávce v útočném pásmu nahazoval od mantinelu kotouč před brankoviště CHRIS KUNITZ. Tam mu sjížděl Neal, ale kotouč se odrazil do sítě od Zdena Cháry, který si tak dal nešťastný vlastňák. Asistence: Sidney Crosby a Matt Niskanen.

05:44
    Po dalším závaru před Raskem napadl Thornton Orpika a na dvě minuty si posedí na trestné.

04:45
    Crosby si vychutnal Cháru, který mu v souboji 1 na 1 ve snaze vypíchnout puk skočil pod nohy. Hostující kapitán však na kruhu chytře zasekl puk a Chára odjel až za branku. Crosby pak nabil Jokinenovi, proti němuž se stačil bleskurychle přemístit Rask.

00:21
    Naopak se trestá na druhé straně, na trestnou zamířil Zdeno Chára.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 11. Smith (Bergeron), 59. Krejčí (Lucic, Iginla), 60. Chára (Smith, Marchand) – 7. Kunitz (Crosby, Niskanen), 14. Neal (Niskanen, Despres)

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Hamilton, Chára, Seidenberg, Bartkowski, Krug, Miller – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Söderberg – Thornton, Campbell, Paille. Trenér: Claude Julien
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Orpik, Engelland, Letang, Maatta, Despres, Niskanen – Dupuis, Crosby, Kunitz – Neal, Jokinen, Megna – Vitale, Sutter, Conner – Kobasew, Sill, Adams. Trenér: Dan Bylsma

Rozhodčí: Meier, Dwyer – Amell, McElman

Diváci: 17565