Jihlava – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Olomouc – SHK Hodonín 14:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 1:7 (kon.)
Třinec – Přerov 7:0 (kon.) | Chomutov – Písek 10:3 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Letňany – Ústí n/L 6:5 (kon.)
HC Olomouc
14:1 (4:1, 8:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 08.12.2013, 10:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:47
    Tak tu ještě máme dvojité vyloučení na straně hostů. za krosček je na dvě minuty vyloučen Matěj Ščecina (HOD) a za vysokou hůl je na trestnou poslán Ondřej Veselský (HOD).

51:56
    Michal Horký (OLO) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

50:06
    A Matěj Hrachovský (HOD) znovu putuje na trestnou lavici, když je tentokráte vyloučen na dvě minuty za hákování.

48:11
    Za hrubost jsou na dvě minuty současně vyloučeni Miroslav Skopal (OLO) a Róbert Obtrlík (HOD).

46:20
    Na dvě minuty za hákování je vyloučen Ondřej Hrachovský (HOD).

40:21
    Vzájemně vyloučeni Josef Podlaha (OLO) a Jan Machálek (HOD) na dvě minuty za podražení.

38:17
    Za faul kolenem je vyloučen na dvě minuty Marek Mudrych (HOD).

33:52
    Mora bude hrát další přesilovou hru, když na dvě minuty za podražení je vyloučen Róbert Obtrlík (HOD).

28:32
    Domácí půjdou do tří! Josef Podlaha (OLO) je vyloučen na dvě minuty za krosček.

27:13
    První přesilovou hru si také zahraje Hodonín, když na dvě minuty za sekání putuje na trestnou lavici Dominik Hajšman (OLO).

24:56
    Zároveň je ještě dodatečně vyloučen hostující Lukáš Škriba (HOD) na dvě minuty za sekání.

23:23
    Mora bude hrát svou třetí přesilovou hru, když na dvě minuty za nedovolené bránění je opět vyloučen hostující kapitán Ondřej Hrachovský (HOD).

20:00
    Mora bude hrát na začátku druhé třetiny přesilovou hru, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen hostující kapitán Ondřej Hrachovský (HOD).

05:30
    Mora bude hrát první přesilovou hru v utkání, když na dvě minuty za hákování je vyloučen hostující Martin Borot (HOD).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. Skopal (Mader, Husták), 10. Skopal (Pěcha, Husták), 13. Zabloudil (Podlaha, Horký), 15. Pěcha (Skopal, Mader), 21. Dajčar (Horký), 23. Podlaha (Horký, Zabloudil), 25. Zabloudil (Beutl, Dajčar), 25. Urban M., 30. Husták (Skopal, Hajšman), 32. Hajšman (Urban M.), 36. Pěcha (Husták, Skopal), 36. Podlaha (Horký, Beutl), 56. Horký (Mader), 59. Podlaha (Zabloudil, Horký) – 9. Hrachovský (Škriba)

HC Olomouc: Urban T. (51. Nádvorník) – Beutl (C), Štreit, Janků, Píska, Mader, Galvas – Horký, Hajšman, Urban M., Pěcha, Skopal, Dajčar, Podlaha, Wolf, Zabloudil, Beier, Husták.
    SHK Drtiči Hodonín: Lekeš (25. Holík) – Bureš, Borot, Ščecina, Obrtlík, Bílek, Hrachovský (C), Špírek – Smetková, Veselský, Veselý, Sedláček, Pavka, Škriba, Mudrych, Chalupa, Machálek.

Rozhodčí: Novotný – Doleček, Šimčík.