Olomouc – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Motor ČB – Most 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (3:2 po s.n.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 6:0 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 21.12.2013, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

58:54
    Draci právě vstřelili branku!
    KAREL PLÁŠEK ujížděl sám na branku a forhendovou kličkou překonal hostujícího gólmana. Asistence: Aleš Holík.

52:30
    Okál dostává dvě minuty za vysokou hůl.

49:50
    Hrdel dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

48:19
    Karel Plášek poslal LUKÁŠE ŽÁLČÍKA do samostatného úniku a ten střelou nad vyrážečku posílá Šumperk do dvougólového vedení. Asistence: Karel Plášek.

44:58
    Sedlák poslal do úniku Pláška ten opět selhal na Šimbochovi.

43:36
    Gewiese vyfasoval dvě minuty za držení protihráče.

41:11
    Staněk poslal puk na Pláška ten ale nedokázal trefit odkrytou branku.

36:10
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Divíšek.

33:06
    Na trestnou lavici usedá Patrik Moskal za sekání.

30:55
    Šumperk využívá přesilovku pět na tři. Sedlák poslal puk k brance na ZDEŇKA OKÁLA který nejprve trefil betony hostujícího gólmana ale následná druhá dorážka už spadla do branky Šimbocha.. Asistence: Tomáš Sedlák, Aleš Holík

30:14
    Kolařík dvě minuty za nedovolené bránění. Šumperk má k dispozici přesilovku pět na tři.

29:14
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Ondráček. Hraje se čtyři na tři.

27:50
    Bude se hrát ve čtyřech. Dvě minuty za držení protihráče dostává Jebavý.

27:26
    Růžička byl hákován a Beroun si zahraje přesilovku. Dvě minuty dostává Brunec.

22:43
    Hrdel dostává dvě minuty za krosček.

19:18
    Holík viděl najíždějícího si Pláška který se poté dostal do samostatného úniku ale Šimboch ho vychytal.

17:18
    A ta nakonec byla i uznána. Střela TOMÁŠE SEDLÁKA propadla až za záda Šimbocha. Bez asistence.

17:18
    Šumperští hráči se teď dožadují branky ....

16:27
    Beroun jde do čtyř. Ondráček dostává dvě minuty za podražení.

14:27
    Beroun právě vstřelil branku!
    VLADISLAV KUBEŠ si vybruslil zpoza branky k pravému kruhu a střelou k levé tyčce posílá Beroun do vedení. Asistence: Martin Ondráček, Jan Divíšek.

11:46
    Holík dostává dvě minuty za vysokou hůl.

08:01
    Beroun si dvojnásobnou přesilovku dlouho neužil. Dvě minuty za krosček dostává Pulpán.

07:31
    Šumperk jde do tří. Gewiese dvě minuty držení. Okál dvě minuty sekání.

06:10
    Šumperk vyrovnává. Staněk našel před brankou volného TOMÁŠE SEDLÁKA který poslal puk za záda Šimbocha. Asistence: Aleš Staněk, PAtrik Moskal.

03:49
    Růžička dostává dvě minut za sekání.

02:06
    Beroun využívá přesilovou hru. JAKUB MAREK si vybruslil s pukem k levému kruhu a střelou tahem se trefil do horního růžku Štůralovi branky. Asistence: Aleš Pulpán.

01:55
    Trest pro Šumperk za příliš mnoho hráčů na ledě.

01:45
    Vrdlovec jel sám na Štůralu, ten ho vychytal pravým betonem.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 7. Sedlák (Staněk, Moskal), 18. Sedlák, 31. Okál (Sedlák, Holík), 49. Žálčík (Plášek), 59. Plášek (Holík) – 3. Marek (Pulpán), 15. Kubeš (Ondráček, Divíšek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala – Novotný, Holík, Sedlák, Dudáš, Tesařík, Geiwese – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Okál, Červenka – Cink, Skoumal, Kucsera
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch – Látal, Jebavý, Špelda, Růžička, Kužel, Kolařík, Sklenička – Půlpán A., Hrdel, Marek – Stránský, Strnad, Vrdlovec – Ondráček, Kubeš, Divíšek – Markulinec, Matějka, Půlpán T.

Rozhodčí: Mrkva, Schmejkal – Reich, Štěpán