Rusko – Finsko | 2:3 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Olomouc – Ústí n/L | 5:2 (kon.) | | | Motor ČB – Most | 3:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Benátky n/J | 2:1 (3:2 po s.n.) |
Šumperk – Beroun | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Havířov | 6:0 (kon.) | | | Třebíč – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Kadaň – Litoměřice | 2:4 (kon.) |
NY Rangers – NY Islanders | 3:5 (kon.) | | | Carolina – Washington | 2:4 (kon.) | | | New Jersey – Anaheim | 2:3 (po pr.) |
Chicago – Vancouver | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Winnipeg – Florida | 5:2 (kon.) | | | Pittsburgh – Calgary | 4:3 (kon.) |
Ottawa – Arizona | 3:4 (po pr.) | | | Los Angeles – Colorado | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Znojmo – Bolzano | 1:2 (kon.) |
Švýcarsko U20 – Česko U20 | 3:2 (kon.) |
SHK Hodonín – Orlová | 3:1 (kon.) | | | Nový Jičín – Technika Brno | 2:4 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Vsetín | 2:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Břeclav | 6:1 (kon.) | | | Klatovy – Bílina | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Jablonec n/N – Žďár n/S | 6:4 (kon.) |
Sokolov – Kobra | 6:3 (kon.) | | | Vrchlabí – Milevsko | 5:2 (kon.) | | | Děčín – Pelhřimov | 6:2 (kon.) |
Jindř. Hradec – Řisuty | 4:5 (po pr.) | | | Tábor – Mor. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Klášterec nO – Kolín | 1:4 (kon.) |
Česko U16 – Rusko U16 | 0:6 (kon.) |
Norsko – Slovensko | 2:4 (kon.) |
Luleå – Djurgården | 4:2 (kon.) | | | Eisbären – Frölunda | 4:3 (kon.) |
Rusko – USA | 6:2 (kon.) | | | Kazachstán – Kanada | 2:6 (kon.) |
Piešťany – Slovensko U20 | 2:6 (kon.) |
Uničov – Rosice | 5:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Písek | 3:6 (kon.) | | | Žirovnice – David Servis | 2:5 (kon.) |
Č. Lípa – Lomnice n/P | 8:4 (kon.) | | | SK Karviná – HC Šumperk | 2:1 (kon.) | | | Mar.Lázně – Stadion Cheb B | 6:4 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 5:6 (kon.) | | | Černošice – Mladá Boleslav B | 6:4 (kon.) | | | Nejdek – SKP Rokycany | 18:4 (kon.) |
Kaznějov – Cheb | 6:1 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Šternberk | 2:3 (pře.) | | | Velká Bíteš – Brumov | 3:2 (kon.) |
Uh. Hradiště – Boskovice | 2:4 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Brod | 5:4 (kon.) | | | Warriors Brno – Blansko | 2:3 (kon.) |
Orlová – Studénka | 4:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. B – Krnov | 6:5 (kon.) | | | Roudnice – Louny | 3:1 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 2:3 (kon.) | | | Králův Dvůr – Lev Benešov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vlašim – Rakovník | 3:2 (kon.) |
Mělník – Příbram | 4:1 (kon.) | | | Frýdlant – PSK Liberec | 4:1 (kon.) | | | ZH Pardubice – Chrudim | 1:6 (kon.) |
Jesenice – Slaný | 5:4 (kon.) | | | Strakonice – Tábor B | 4:2 (kon.) | | | Letňany – Žižkov Praha | 7:4 (kon.) |
konec
DRACI PARS ŠUMPERK
5:2
(2:2, 1:0, 2:0)
Medvědi Beroun 1933
Kateřina Glogarová
Branky a nahrávky:
7. Sedlák (Staněk, Moskal), 18. Sedlák, 31. Okál (Sedlák, Holík), 49. Žálčík (Plášek), 59. Plášek (Holík) – 3. Marek (Pulpán), 15. Kubeš (Ondráček, Divíšek)
Rozhodčí: Mrkva, Schmejkal – Reich, Štěpán
Diváci:
Neproměněná penalta:
DRACI PARS ŠUMPERK:
Štůrala – Novotný, Holík, Sedlák, Dudáš, Tesařík, Geiwese – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Okál, Červenka – Cink, Skoumal, Kucsera
Náhradníci:
Trenér:
Medvědi Beroun 1933: Šimboch – Látal, Jebavý, Špelda, Růžička, Kužel, Kolařík, Sklenička – Půlpán A., Hrdel, Marek – Stránský, Strnad, Vrdlovec – Ondráček, Kubeš, Divíšek – Markulinec, Matějka, Půlpán T.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Medvědi Beroun 1933: Šimboch – Látal, Jebavý, Špelda, Růžička, Kužel, Kolařík, Sklenička – Půlpán A., Hrdel, Marek – Stránský, Strnad, Vrdlovec – Ondráček, Kubeš, Divíšek – Markulinec, Matějka, Půlpán T.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva, Schmejkal – Reich, Štěpán
Diváci:
Nejlepšími hráči utkání byly vyhlášeni ze strany hostů JURAJ ŠIMBOCH a z domácí strany to byl TOMÁŠ ŠTŮRALA. (19:30:59)
KAREL PLÁŠEK ujížděl sám na branku a forhendovou kličkou překonal hostujícího gólmana. Asistence: Aleš Holík.