Olomouc – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Motor ČB – Most 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (3:2 po s.n.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Havířov 6:0 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.)

Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřiece přidávají čtvrtý gól do prázdné branky. Autorem je kapitán Stadionu JAROSLAV HAŠEK. Bez asistence.

58:11
    Kůs trefuje Sedláčkovy betony!

53:57
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Nakonec je přesilovka využita. ROMAN CHLOUBA svou střelou z levého kruhu prostřelil Vojtěcha Sedláčka a opět snižuje na jednobrankový rozdíl. Asistence: Jaroslav Kůs, Martin Mazanec.

52:26
    Kadaň si po delší době zahraje přesilovou hru. Jaroslav Hašek (LTM) dostává dvě minuty za vystřelní puku mimo hřiště.

49:45
    A je tu další trest na domácí straně. Jakub Stehlík (KAD) je vyloučen za sekání.

48:22
    Jen co se rozehrálo, tak je tu další bitka. Tentokrát se popral Martin Szakal s Adamem Chlapíkem. Velmi vyrovnanou bitku museli ukončit rozhodčí. Oba aktéři dostávájí 5 minut + osobní trest do konce zápasu.

48:07
    Po zákroku Matúše Kostúra se strhla nefalšována bitka! Domácí Patrik Kopáč si to rozdal Miroslavem Formanem, který svého soka nakonec povalil na zem. Kopáč – 2 minut za hákování a zároveň dostávájí oba hráči 5 minut + osobní trest do konce zápasu.

43:15
    Žovinec našel volného Budínského, který v nikým nehlídaný minul domácí branku!

36:54
    Szakalova povedená rána minula litoměřickou branku jen o kousek!

36:07
    Martin Koudelka (LTM) je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.

30:29
    Radek Míka (LTM) dostává dvě minuty za krosček.

29:37
    Po špatné přihrávce v útočném pásmu se dostali hosté do rychlého úniku dva na nikoho. Tuto nabídnutou šanci využil MILOSLAV ČERMÁK. Bez asistence.

25:39
    Tomáš Rubeš (LTM) – 2 minuty za vysokou hůl.

23:14
    JIŘÍ CHAROUSEK dostal od Karla Tona přihrávku do mezikruží a střelou mezi Sedláčkovy betony snižuje na 1:2. Asistence: Karel Ton, Martin Mazanec.

22:47
    Jakub Evan (LTM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

22:21
    Po dobré akci bratrů Nováku trefuje Mainer svou střelou zápěstím tyčku litoměřické branky!

18:02
    Dominik Málek (LTM) je vyloučen za držení.

10:19
    Domácí obráni propadli a VÍT BUDÍNSKÝ si položil Matúše Kostúra a zvýšil na 2:0. Asistence: Jaroslav Hašek, Marek Hrbas.

09:14
    Přesilovka domácích neměla dlouhého trvání. Marek Račuk (KAD) inkasuje menší trest za vražení na hrazení.

08:42
    Kadaň dostává možnost zahrát si také přesilovku 5 na 3. Dušan Žovinec (LTM) dostává dvě minutky za hákování. Z trestu Chlapíka zbývý 15 vteřin.

06:56
    I Kadaň si zahraje přesilovku. Adam Chlapík (LTM) je vyloučen za hákování.

04:53
    Nejprve trefil opět Marek Hrbas boční síťku. Poté si puk přebral Budínský, který ještě neuspěl ale z následné dorážky už JAKUB SUJA brankáře Kostúra prostřelil. Asistence: Vít Budínský, Marek Hrbas.

04:29
    Domácí kapitán Martin Szakal je vyloučen na dvě minuty za sekání.

01:41
    Daniel Opalek a Marek Račuk (KAD) jso vyloučeni na dvě minuty. Litoměřice si tedy zahrají přesilovku 5 na 3.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 24. Charousek (Ton, Mazanec), 54. Chlouba (Kůs, Mazanec) – 5. Suja (Budínský, Hrbas), 11. Budínský (Hašek, Hrbas), 30. Čermák, 59. Hašek

Sportovní klub Kadaň: Kostúr (Řehoř) – Trefný, Mazanec, Dobrovolný, Stehlík, Opalek, Szakal (C), Havel, Kopáč – Ton, Charousek (A), Jíra (A) – Chrpa, Chlouba, Mainer – Račuk, Kůs, Hlava – J.Novák, L.Novák, Hammerbauer
    HC Stadion Litoměřice: Sedláček (Lavinger) – Evan, Šulc, Husák, Míka (A), Hrbas, Drábek, Málek, Žovinec – Forman, Koudelka, Čermák (A) – Chlapík, Hašek (C), Novák – Suja, Bahenský, Budínský – Rubeš, Švagrovský, Z. Doležal

Rozhodčí: Souček – Jílek, Svoboda