sk Sobota 21.12.2013, 17:00 • Easton Aréna Piešťany • Přípravné zápasy

Hamrák – dal. Pohodlne, medzi nohy.

59:35
    Slovensko dalo gól!
    Po prechode do pásma, so Sabolom na striedačke sa chalanom podarilo skórovať. Dobrú náladu bude mať najmä DÁVID GRÍGER, ktorý zavŕšil skóre.
    Asistencia: Mlynčár

55:00
    Gól z hranice ľavého kruhu strieľa popod Kičinovu lapačku delovkou DOMINIK REHÁK.
    Asistencia: Daňo.

52:52
    2 min. Dinda (SVK), nedovolené bránenie.

49:14
    Chyba Drgoňa v rozohrávke a pred Tomekom ostala dvojica reprezentantov. Mlynčár to skúsil sám, Tomek puk chytil.

47:46
    Celkom pekný brejk. Horanský prihral pred bránku , toho ešte Tomek vychytal, ale predvídavý STANISLAV HORANSKÝ si dokorčuľoval a využil nedôsledné prikrytie puku. V pohode doklepol.
    Asistencia: Luža.

41:05
    Daňo pekne našiel krížom Rusinu, ten ešte cez bránkovisko na Cehlárika, ktorý netrafil bránku. Pravda, skúšal to ako naši futbalisti. Nohou a vedľa bránky.

40:17
    2 min. Hudec (PIE), vrazenie na mantinel.

39:18
    Piešťany dali gól!
    Veľmi pekný gól teraz dávajú Piešťany. Sabolom vyrazený puk mal pri pravej tyčke Hudec, ale bol vo veľkom uhle, tak zadovkou prihral na druhú stranu pred prázdnu bránku, kde stál VÁCLAV STUPKA, ktorý pohodlne do prázdnej bránky skóroval. Ale tento gól na 99, 9 percenta patrí Hudecovi.
    Asistencia: Hudec, Brňák.

37:12
    Skalický sám samučký pred Tomekom, netrafil ani bránku. Možno sa trochu uponáhľal.

35:19
    Havrani teraz veľmi pekne zahrali presilovku, Sabol však svojich podržal aj pri šanciach Schmidta či Hudeca.

34:33
    2 min. Rusina (SVK), hákovanie.

Maratón oslaboviek.

34:12
    Presilovku využívajú aj Piešťany, po strele od modrej v podaní MAREKA BIRA. Ale tiež to nebol čistý priestrel, puk niekto pred Sabolom tečoval.
    Asistencia: Románek, Nemec.

31:58
    2 min. Bačik (SVK), držanie.

Faul na Stupku v poslednom momente a 49 sekúnd o dvoch hráčov.

30:47
    2 min. Horanský (ak som dobre počul) (SVK), napadnutie.

30:39
    A ďalší gól. Z pravej strany sa presadil JOZEF TIBENSKÝ.
    Asistencia: Šimun.

30:33
    Veľmi pekný moment, Dávid Gríger sa šikovne zbavil brániaceho hráča, jeho bekendová strela z dvoch metrov končí v lapačke brankára Tomeka.

29:32
    Pomerne bleskovo využitá presilovka. Strela od modrej, skrumáž pred ležiacim Tomekom, v ktorej sa najlepšie zorientoval PETER CEHLÁRIK a pohodlne skóroval.

29:18
    2 min. Stupka (PIE), podrazenie.

25:59
    2 min. Cehlárik (SVK), seknutie.

23:25
    Veľká šanca osamoteného Mlynčára, ktorý však sám pred Tomekom netrafil bránku.

22:14
    Pekná kombinácia, strela Daňa z prvej medzi kruhmi, výborný zákrok Tomeka.

21:58
    Daňo sa dokázal natlačiť až pred Tomeka, bekendové zakončenie šlo vedľa.

21:28
    2 min. Nemec (PIE), podrazenie.

Tak zdá sa, že sa pokračuje vo včerajšom trende, U20 bude hrať ďalšiu presilovku. Hráči po vylúčeniach ani neprotestujú.

16:50
    Až teraz, nahodený puk vyrazil Šúrek a aj dva krát betónom na ľade kryl dorážky Cehlárika. Ten to riešil ale trochu ležérne a puk nezdvihol.

14:28
    Trochu kuriózny gól po strele Lužu, ktorý pri nej aj zlomil hokejku. Puk tečovaný od DOMINIKA REHÁKA sa dokĺzal pomaly až za Šúreka do protipohybu.

13:57
    2 plus 2 min. Hamrák (PIE), vysoká hokejka.

Rozhodcovia neviem či dobre videli, lebo aj hráči sami si to komentovali, že to bola hokejka spoluhráča. Každopádne dlhá presilovka 5 na 3.

13:54
    Strela od modrej a dve dorážky, skvelý Šúrek.

12:52
    2 min. Hudec (PIE), podrazenie.

Asi to je vo včerajšom duchu vyskúšať čo najviac. 23 sekúnd o dvoch hráčov.

11:15
    2 min. Škadra (PIE), hákovanie.

08:16
    Nepríjemné chvíle teraz vyriešil Sabol. Najprv nebezpečný Schmidtov teč a potom aj strelu zblízka v podaní Melichárka.

07:22
    2 min. Daňo (SVK), hákovanie.

Teraz si nacvičia reprezentanti hru v oslabení, keď fauloval Marko Daňo v strednom pásme, po tom, čo mu začal unikať Stupka.

06:01
    Tyčka teraz pomohla aj Sabolovi.

02:03
    Potlesk si vyslúžil Gríger, ktorý sa peknou kľučkou zbavil obrancu a dostal sa až pred Šúreka. Gól ale nedal a skončil sám v bránke. Ale pekný hokejový moment.

01:04
    A teraz pekná akcia s bekendovým zakončením Luntera, ktoré končí na brvne.

Vlado Zimányi

Branky a nahrávky: 35. Biro (Románek, Nemec), 40. Stupka (Hudec, Brňák) – 15. Rehák (Luža), 30. Cehlárik (Daňo), 31. Tibenský (Šimun), 48. Horanský (Luža), 55. Rehák (Daňo), 60. Gríger (Mlynčár)

ŠHK 37 Piešťany: Šúrek (20. Tomek, 52. Kičina) – Bučka, Brňák, Stupka, Mišura, Hudec – Cuník, Hruška, Nemec, Schmidt, Melichárek – Filip, Drgoň, Chylo, Hamrák, Saliji – Škadra, Biro, Románek, Peško, Haring
    Slovensko U20: Sabol – Luža, Bačík, Horanský, Rehák, Koyš – Rusina, Gachulinec, Lunter, Daňo, Cehlárik – Valjent, Černák, Gríger, Mlynčár, Minárik – Kečkeš, Dinda, Tibenský, Šimun, Skalický

Diváci: zopár