Los Angeles – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Nashville – Montreal 3:4 (po pr.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.)
Toronto – Detroit 4:5 (0:2 po s.n.) | Tampa – Carolina 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Anaheim 3:5 (kon.)
Washington – New Jersey 4:5 (po pr.) | Columbus – Philadelphia 6:3 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:6 (kon.)
San Jose – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 22.12.2013, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

47:14
    Po komerční pauze bude hrát Columbus přesilovku. Na trestnou lavici půjde Wayne Simmonds (PHI) za nedovolené bránění. Na vyloučení: 6-4.

35:33
    Přesilová hra pro Philadelphii. Jack Jonhson (CBJ) dostává dvě minuty.

34:21
    Hosté se ale ze situace za svojí klecí dostali, dojeli puk, jenž epak Mark Streit (PHI) zahákoval soupeře a Columbus bude hrát přesilovku.

30:34
    Nick Foligno (CBJ) navíc dostal dvě minuty za napadení a hosté tak budou hrát přesilovku.

30:34
    Kdo byl v bitce lepší, to vážně nevím, nicméně: Nick Foligno (CBJ) 5 minut, bitka a Brayden Schenn (PHI) 5 minut, bitka.

25:32
    Třetí přesilovka pro Flyers. Za podražení dostává dvě minuty David Savard (CBJ). Na vyloučení: 3-2.

19:17
    Na konci první části se bude vylučovat. Pro mne zcela nepochopitelné držení na nikterak nebezpečného Boone Jennera rozhodčí moc dobře vidí. Na vyloučení: 2-2.

15:19
    Další vyloučení a to opět na straně Philadelphie. Dvě mintuty dostává Luke Schenn (PHI). Na vyloučení: 1-2.

12:07
    Bude se vyloučovat. Jener totiž dojel svojí nepřesnou střelu a za brankou byl podražen Markem Streitem (PHI) – dvě minuty. Na vyloučení: 1-1.

07:49
    Jsme svědky prvního vyloučení zápasu. Mark Letestu (CBJ) dostává dvě minuty za držení VandeVeldeho. Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Johansen (Foligno, Gáborík), 35. Umberger (Wisniewski, Murray), 44. Savard (Nikitin, Tropp), 46. Jenner (Nikitin, Savard), 53. Johansen (Tropp, Tjutin), 59. Umberger (Anisimov, Johnson) – 38. Simmonds (Giroux, Hartnell), 38. Couturier (Read, Lecavalier), 59. Simmonds (Voráček, Streit)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (McKenna) – Tjutin, Johnson, Murray, Wisniewski, Nikitin, Savard – Jenner, Dubinsky, Atkinson – Calvert, Johansen, Umberger – Foligno, Anisimov, Gaborik – Tropp, Letestu, Comeau. Trenér: Todd Richards.
    Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, L. Schenn, Gustafsson – Raffl, Giroux, Voráček – Hartnell, B. Schenn, Lecavalier – Read, Couturier, Simmonds – VandeVelde, Hall, Rinaldo. Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Darcy Burchell, Dan O´Rourke – Bryan Pancich, Darren Gibbs