Omsk – Doněck 0:2 (kon.) | Barys – Minsk 1:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Spartak Moskva 5:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Záhřeb 2:0 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Pondělí 20.01.2014, 14:00 • KrK Uralec • KHL

To je z tohoto utkání již vše. Děkuji, že jste spolu se mnou zápas sledovali a těším se, že se opět uvidíme u dalších online přenosů. Na počtenou! (16:32:49)

Je konec! Jekatěrinburg poráží Medveščak 2:0, raduje se ze čtvrtého vítězství v řadě a Jakub Kovář, jenž byl vyhlášem nejlepším brankářem KHL za uplynulý týden, již tři zápasy nepustil ani jediný gól, čímž jen opět potvrzuje svou skvělou formu. Domácí góly stříleli v 16. minutě Viklund a krátce před koncem druhé třetiny Jemelejev.

Střely na branku ve 3. třetině – 7:13, celkem – 37:32

60:00

59:56
    Z levé strany ještě pálil Thomas, ale Kovář vyrazil. Čisté konto mu už hosté nevezmou!

59:36
    Kovář si poradil s hostujícími pokusy od modré.

59:01
    Poslední minuta, Brust opět na střídačce.

58:43
    Hosté zahráli na icing, Brust se musí vrátit do své klece.

58:26
    Brána hostí je prázdná, Lewandowski však do ní z úhlu nedokázal poslat kotouč.

58:13
    Stadion obíhá mexická vlna, příznivci Avtomobilistu jsou v dobré náladě.

58:13
    Domácí trenér si vzal oddechový čas. Uvidíme, zda se lavička Medveščaku odhodlá k power-play.

58:13
    Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Kováře.

57:21
    Domácí kompletní a už jsou hodně blízko třem bodům.

57:06
    Malychin vyvezl kotouč až do útočného pásma.

56:38
    Po střele Ellisona od mantinelu byla v hlavní roli Kovářova lapačka, která zachytila puk.

56:28
    Megalinskij vyhazuje, hostům se krátí čas.

55:54
    Jemelejev hostům vypíchl puk do středního pásma.

55:30
    Hned v úvodu hostující přesilovky hráči Avtomobilistu ujeli ve 2 proti 1. Malychin vše řešil sám a jeho střela končí nad břevnem.

55:20
    Ovšem nyní je Viklud vyloučen za faul na Ellisona a Medveščak má velkou šanci korigovat.