Chabarovsk – Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Novokuzněck – Ufa 3:1 (kon.)
Novosibirsk – Nižněkamsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 0:7 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 3:1 (kon.)
Doněck – Atlant 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Sibir Novosibirsk
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 29.01.2014, 13:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

59:10
    Před vhazováním se strhla potyčka, kdy se Stanislav Alševskij pustil do Kugryševa, za což si vysloužil trest dvou minut plus osobního trestu deseti minut. Na trestné lavici sedí také Kugryšev, který dostal dvě plus dvě minuty.

57:11
    Petr Koukal podle sudích fauloval Romanova a Sibir může dokončit bůra.

49:13
    Po ni budou mít domácí početní výhodu. Za příliš mnoho hráčů na ledě zamířil na trestnou lavici Petr Koukal.

43:13
    A pozor! Domácí jdou do tří, vyloučen je také Jarno Koskiranta a hosté budou mít hodně dlouho dvojnásobnou početní převahu.

43:02
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Andrej Plechanov už sedí na trestné lavici, dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

35:53
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odjíždí na dvě minuty za hákování Josef Hrabal.

00:21
    Domácí si hned na úvod zahrají přesilovou hru, dvě minuty za vyhození puku z obranného dostává Igor Polygalov

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 2. Koskiranta (Kutuzov, Hrabal), 4. Monja (Alexejev), 26. Ožiganov (Šumakov), 54. Šumakov (Kutuzov, Gubin)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov)- Hrabal, Lekomcev, Kutuzov, Alexejev, Plechanov, Ožiganov, Martynov- Lehterä, Monja, Enlund- Kopejkin (C), Kugryšev, Koskiranta- Romanov, Kvartalnov, Ignatuškin- Gubin, Sannikov, Okulov, Šumakov
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (4.-40.Dalton)- Berezin, Mamašev, Šulakov, Kurbatov, Lisov, Romanov, Mnacjan- Zdunov, Koukal, Sexton- Taratuchin (C), Trunjov, Bělousov- Kulikov, S. Alševskij, J. Alševskij- Polygalov, Rybin, Chochrjakov, Mnichovič

Rozhodčí: Eduard Odins, Evgeny Romasko – Alexei Koposov, Alexander Otmakhov