Liverpool – Everton 1:1 (kon.) | Chelsea – Aston Villa 3:0 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 2:0 (kon.)
Hull City – Manchester City 2:4 (kon.) | Manchester Utd. – West Ham 2:1 (kon.) | Southampton – Queens Park 2:1 (kon.)
Sunderland – Swansea 0:0 (kon.) | Arsenal – Tottenham 1:1 (kon.)
Hull City AFC
2:4 (2:2)
Manchester City
Sobota 27.09.2014, 16:00 • The KC Stadium • Anglická Premier League

Manchester City se v prvním poločase ujal rychle dvoubrankového vedení, to ale po vlastním gólu a penaltovém zákroku Mangaly rychle ztratil. Po přestávce se ale v dresu City prosadil Džeko, který vstřelil ve druhém zápase v řadě dva góly, a vítězství Citizens poté zpečetil Frank Lampard. Konečný výsledek pohledného utkání na The KC Stadium. Hull City 2 Manchester City 4. (17:54:25)

90+4

90+4
    Obvykle se volí muž zápasu, já bych si ale dovolil zvolit smolaře utkání, kterým nemůže být nikdo jiný než Eliaquim Mangala. Vlastní gól a penalta, naštěstí pro něj ale dokázali jeho spoluhráči jeho zaváhání napravit.
    Frank Lampard
    Frank Lampard a další branka za Manchester City, kterou zvyšuje na 4:2

90+3
    Dnešnímu zápasu na The KC Stadium přihlíží 22859 diváků.

90+2
    Fanoušci Manchesteru City jsou pochopitelně spokojeni a tleskají svým svěřencům.

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 4 minuty, ačkoliv už je o jeho osudu rozhodnuto.

90
    Diamé už je na nohou a zápas může pokračovat.

89
    Mohamed Diamé má zdravotní potíže a zůstal sedět na hřišti.

88
    Frank Lampard se stal rychle miláčkem Citizens a ti ho zřejmě nebudou chtít pustit za velkou louži.
    Frank LAMPARD - 2:4

87
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Manchester City zvyšuje na 4:2 a hádejte, kdo se trefil? FRANK LAMPARD!! Zabaleta dostal v šestnáctce příliš prostoru a měl dost času na to, aby vylepšil pozici pro Franka Lamparda, který míč uklidil přízemní střelou pohodlně do prázdné brány.

87
    Tom Huddlestone vypálil zpoza šestnáctky a Vincent Kompany tečoval jeho střelu těsně nad břevno!

86
    Gaston Ramírez mohl vyrovnat, Willy Caballero ale dokázal jeho střelu z blízkosti reflexivním zákrokem vyrazit!

85
    Kompany odkopl míč pouze za postranní čáru a poté se gestem svým spoluhráčům omluvil.

85
    V dnešním utkání vytáhl hlavního rozhodčí Anthony Taylor pouze jednu žlutou kartu, kterou viděl v prvním poločase Mangala po penaltovém zákroku na Hernándeze.

84
    Džeko nedosáhl na přihrávku Milnera a navíc byl zajištěn dvěma obránci Hullu.

84
    Žlutou kartu dostává Gaël Clichy (Manchester City).

Tomáš Reiner

Branky: 21. Mangala (vla.), 32. Hernández (pen.) – 7. Agüero (Zabaleta), 11. Džeko (Silva), 68. Džeko (Silva), 87. Lampard (Zabaleta)

Karty:   32. Mangala (MAC), 84. Clichy (MAC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:9.
    Hull City AFC: McGregor – Rosenior, Dawson, Davies (C), Robertson (83. Brady) – Elmohamady, Livermore (73. Ben Arfa), Huddlestone, Diamé – Jelavić, Hernández (74. Ramírez).
    Náhradníci: Harper – Bruce, Chester, Ramírez, Ben Arfa, Quinn, Brady.

Manchester City: Caballero – Zabaleta, Kompany (C), Mangala, Clichy – Milner, Fernandinho (66. Navas), Y. Touré, Silva (77. Demichelis) – Džeko, Agüero (72. Lampard).
    Náhradníci: Hart – Sagna, Kolarov, Demichelis, Navas, Lampard, Pozo.

Rozhodčí: Anthony Taylor. Asistenti: G. Beswick, D. Cann. Čtvrtý rozhodčí: M. Jones

Diváci: 22859