Hulín – Vyškov 1:2 (kon.) | Orlová – Hlučín 0:2 (kon.) | Zábřeh – Prostějov 1:1 (kon.)
Líšeň – Kroměříž 0:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
0:1 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 27.09.2014, 16:00 • SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Je u konce utkání, z něhož si hosté z Hané odnášejí tři body, zatímco domácí Líšeň zůstává opět bez bodu. Utkání by lépe slušela remíza, ale i takový je fotbal a Líšeň musí zkousnout další prohru a pracovat dál, protože již za týden ji čeká důležité jihomoravské derby utkání v Břeclavi. Hned nato pak za čtrnáct dní těžký domácí zápas se silným Prostějovem. Do té doby odtud z Líšně nashledanou. (19:01:21)

90+2

90+2
    Posledním fouknutím do píšťalky ukončil toto střetnutí.

90
    Nad rámec základní hrací doby se hlavní rozhodčí rozhodl nastavit dvě minuty.

89
    Po šanci na domácí straně, kdy se mezi dvěma obránci nedokázal prosadit a zakončit Omelchenko, mohli minutu nato slávisté definitivně rozhodnout, míč se dostal dlouhým nákopem k naběhnutému Davidu Steinerovi, který šel sám na gólmana, jeho střela skončila na tyči, míč se následně odrazil k Neubertovi, jenž nedokázal zakončit a zamířil mimo tři tyče.

88
    Ještě jedno žluté potrestání, z ruky arbitra jej uviděl i Tomáš Strašák.

87
    Poslední střídání v týmu Slavie. Z trávníku odchází Adam Ševčík, místo něj ještě na posledních pár minut nastupuje Václav Látal.

84
    Druhou změnou v dresu Líšně bylo stáhnutí Petra Fojtíka, jehož nahradil Radek Bohuslav.

84
    Hned dvojí střídání na domácí straně a poslední pokus s výsledkem ještě něco udělat. Nejprve odešel David Krška, místo něj přišel Kryštof Večeřa.

80
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Tak to je krutá rána pro domácí deset minut před koncem. Po zahraném rohovém kopu se míč snesl na malé vápno, kde se ve skrumáži nejlépe zorientoval RADOVAN BUDÍN a posílá hosty do vedení.

79
    Kartou žluté barvy byl napomínán Petr Chýla.

77
    Dnešnímu utkání za příjemného podzimního počasí přihlíží 230 diváků.

75
    Velkou šanci Slavie zazdil Ondřej Slaměník, který dostal míč nákopem před obránce, Veselý povyběhl, hráč hostí ale odkrytou bránu trestuhodně netrefil.

71
    Po spolupráci Rudolfa Čampy, který ve vápně přistrčil míč Adamu Lisickému mohli jít do vedení naopak domácí. Střelu Lisického však perfektně vykryl a zneškodnil opět připravený Jelínek.

69
    Minutu nato se rozhodli pro změnu i hosté z Kroměříže, když trávník opustil Zdeněk Šturma, na něj naopak naskočil Ondřej Slaměník.

68
    Tým Líšně poprvé využil možnost střídání. Ze hřiště odchází Daniel Přerovský, místo něj nastoupil Rudolf Čampa.

59
    K exekuci penalty se postavil ZDENĚK ŠTURMA, brankář Veselý však vystihl směr a perfektním zákrokerm ji zneškodnil.

58
    Za ruku ve vápně vidí Martin Sus i žluté napomenutí.

58
    Po ruce Martina Suse v pokutovém území bude Kroměříž kopat penaltu!

David Javorský

Branky: 80. Budín

Karty:   8. Hanuš (LIS), 58. Sus (LIS) – 9. Budín. (KRO), 28. Šturma (KRO), 79. Chýla (KRO), 88. Strašák (KRO)

Neproměněná penalta: 59. Šturma (KRO), brankář Veselý zneškodnil

SK Líšeň 2019: Veselý – Drábek, Široký (K), Krška, Omelchenko (Z), Sus, Hanuš, Lisický, Fojtík, Přerovský, Milotínský.
    Náhradníci: Čampa, Fousek, Walla, Bohuslav, Večeřa, Vejmělek, Zigo.

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Jelínek – Cverna, Perůtka (K), Steiner, Chýla, Netopil, Budín, Šturma, Handl, Ševčík, Neubert.
    Náhradníci: Látal, Ferko, Strašák, Slaměník, Marák.

Rozhodčí: Dresler (Mankovice) – Kneisl (Val.Bystřice), Vojkovský (Frýdek-Místek). Delegát FAČR: Šoukal (Hamry nad Sázavou).