Villarreal – Real Madrid 0:2 (kon.) | Barcelona – Granada 6:0 (kon.) | Atlético – Sevilla 4:0 (kon.)
Levante – Rayo Vallecano 0:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Eibar 0:0 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:2)
Rayo Vallecano
Sobota 27.09.2014, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga

Je konec! Druhá půle nepřinesla prakticky žádnou větší příležitost. Levante nedokázalo vymyslet nic, co by jej přiblížilo ke vstřelení branky. O obě se již v první půli postaral Léo Baptistão, díky kterému zdolalo Vallecano Levante v poměru 2:0. Já vám děkuji za pozornsot a u dašího, doufejme atraktivnějšího, utkání nashledanou!

Střely na branku: 0:5 (23:51:22)

90+2

90+2
    Aquino z dobré pozice trefil pouze před sebou stojícího Vyntru. Následný rohový kop hostí se příliš neujal.

90+1
    Na trávníku se objevuje celá řada nedovolenýh zákroků. Hra se také velmi kouskuje.

90
    K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné dvě minuty.

89
    Manucho velmi teatrálně upadl v pokutovém území. Může tak být rád, že neobdržel žlutou kartu za filmování.

88
    Další žlutou kartu dostal hostující zadák Zé Castro (VLL).

87
    Žlutá karta pro Diopa (LVN), který velmi nešetrně zastavil unikajícího Aquina.

85
    Rohový kop v podání Vallecana. Hosté jej rozehráli nakrátko. Celou situaci poté zakončila nepřesný rána Aquina. Levante bude vykopávat.

83
    Vallecano pohodlně kombinuje na útočné polovině, kde šetří cenné vteřinky. Do žádných velkých ofenzivních akcí se ale zatím nepouští.

82
    Poslední střídání na hostující straně. Místo Baptistãa naskočí do hry Manucho.

80
    Nic nenasvědčuje tomu, že by mělo Levante v závěrečných minutách zahrozit. Veškeré děni se odehrává v bezpečné vzdálenosti od branky domácích.

78
    Útok Levante nyní zastavuje postavení mimo hru. O rozehrávku se postará hostující celek.

77
    Hostí střídají. Odpočinout si odchází Bueno, kterého nahradí Jonathan Pereira.
    Atmosféra na Estadio Ciudad de Valencia

75
    Baptistão se řítil do dalšího úniku, ovšem zastavila jej nepřesná přihrávka. Centr domácích poté trefil pouze forvarda Vallecana, a tak bude následovat odkop od branky.

74
    Casadesúsova rána zamířila vysoko nad. Vykopávat bude opět Toño. Dočkáme se ještě v následujících minutách vzrušení?

72
    Nepříliš nebezpečný roh také na druhé straně hrací plochy. Zdá se, že atraktivitu utkání budeme postrádat až do závěrečných minut.