Estoril – Benfica 2:3 (kon.) | Braga – Rio Ave 3:0 (kon.)
SC Braga
3:0 (0:0)
Rio Ave FC
Sobota 27.09.2014, 21:30 • Estádio AXA, Braga • Portugalská Primeira Liga

Je konec! Převaha Bragy o jednoho muže se v poslední půlhodině zápasu konečně projevila i na skóre a domácí tak poráží Rio Ave 3:0. Střelecká smůla Bragy byla protržena v 62. minutě, kdy Zé Luís proměnil penaltu za ruku bránícího hráče ve vápně. Definitivní rozhodnutí pak přišlo o deset minut později poté, co Rubén Micael hlavou zvýšil na 2:0. Skóre utkání ještě zpečetil v 84. minutě Pardo. Braga díky vítězství v tabulce přeskočila svého soupeře a posunula se až na čtvrté místo. Rio Ave je páté. (23:28:28)

90+2

90+2
    Ukra se dopustil útočného faulu. Rozehrávat budou domácí.

90+1
    Rozhodčí Esteves nastaví dvě minuty.

90
    Běží už poslední minuta řádné hrací doby. O vítězství Bragy je dávno rozhodnuto.

88
    Djavan zezadu vlétl do Nuna Lópese a ještě se u toho zranil. Žlutá karta pro domácího hráče.

88
    Žlutou kartu dostává Pedro Tiba (SC Braga).

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Zé Luís, přichází Eder.
    Edgar Felipe Pardo - 3:0

84
    Braga právě vstřelila branku!
    Tohle byla paráda! Danilo našel krásným pasem Zé Luíse, který si míč zpracoval a před brankářem ho lahůdkově předložil EDGAROVI FELIPEMU PARDOVI, který měl před sebou prázdnou bránu – 3:0.

83
    Tentokrát se v šestnáctce ujal balónu Zeegelaar. Svou střelu ale poslal mimo.

82
    Tiago Pinto se dostal do šestnáctky a dokonce vypálil. Střele však scházela razance a míč skončil v rukavicích Matheuse.

81
    Djavan v souboji o míč lehce kopl Nuna Lópese. Je pískáno.

79
    Nyní se Pardo při kličkované dostal až za brankovou čáru. Vykopávat bude Cássio.

77
    Pardo trefil z přímého kopu pouze zeď.

77
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Rubén Micael, přichází Alan.

76
    Domácí v poklidu kombinují na polovině soupeře. Celek Rio Ave už neklade velký odpor.
    Rubén MICAEL - 2:0