Prešov – Lok. Košice 1:0 (kon.) | Bardejov – Trebišov 2:1 (kon.) | R. Sobota – MFK Zvolen 1:1 (kon.)
L. Mikuláš – Dolný Kubín 4:0 (kon.) | Dubnica – Senec 1:2 (kon.) | Skalica – Pohronie 2:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Šamorín 1:2 (kon.) | Žilina B – Slovan Bratislava U21 1:0 (kon.) | Michalovce – Poprad 3:1 (kon.)
Nitra – Šaľa 2:2 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:1 (3:0)
FK Poprad
sk Sobota 27.09.2014, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Michalovce si poradili s Popradom 3:1. Gólová smršť sa odohrala v prvom polčase, keď už v prvej minúte Huszárik musel vyberať loptu z brány. Potom si to ešte musel zopakovať dvakrát. Michalovce boli jasne lepšími a tri body sú zaslúžené. Poprad ešte dokázali skorigovať jedným gólom stav, ale na viac objektívne nemali. Michalovce si držia skvelú formu aj po tomto zápase. Ja vám ďakujem a prajem pekný zvyšok večera. (19:24:32)

90+2

90+2
    Hráči Popradu už naplno prejavujú svoju nervozitu. Skóre už zmeniť nedokážu.

90+1
    Regáli si chce streliť gól, skúša to všemožnými spôsobmi, ale dnes asi nie je jeho čas.

90
    Odchádzajúci diváci si môžu pozrieť ako štvrtý rozhodca nadstavil dve minúty.

89
    Regáli bol v postavení mimo hry. Poprad loptu rýchlo presúva na útočnú polovicu, kde sa budú pokúšať o nemožné.

88
    Regáli v šestnástke podrazený. Hlavný rozhodca to videl inač a ukazuje Regálimu aby rýchlo vstal.

87
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Rams, prichádza Rušin.

86
    Poprad dal gól!
    LUKÁŠ KUBUS znižuje. Po rohu sa dostal ku lopte a svojou strelou aspoň kozmeticky upravil skóre.

85
    Získali roh po hlavičke Janigloša.

84
    Lopta na rýchleho Regáliho cez Ondruša neprešla. Hostia rýchlo rozvíjajú útok.

83
    Na trávniku leží Gamkrelidze. Jeho spoluhráči aj napriek tomu, že mali loptu, pokračujú ďalej.

82
    Čerstvý Calvo sa snaží niečo vymyslieť vďaka spolupráci s Regálim, pár pekných brejkov tým už vyčaril.

81
    Kubus snažil pretlačiť loptu medzi obrancov na Ujčíka. Lopta skončila po bezpečnom odkope jedného z obrancov mimo ihriska.

80
    Posledná desaťminútovka. V druhom polčase sme nevideli žiaden gól. Michalovciam tento stav stačí a Poprad nemá dosť síl vzdorovať.

78
    Dnešné stretnutie sleduje 1085 divákov.

77
    Grič zazmätkoval, loptu poslal nepresne na brankára a ten bol nútený ju poslať na tribúnu.

76
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Leško, prichádza Jacko.

75
    Veľké nedorozumenie medzi trojicou De Marco, Regáli, Kunca pripravuje domácich o sľubne sa rozvíjajúcu šancu.