Liverpool – Everton 1:1 (kon.) | Chelsea – Aston Villa 3:0 (kon.) | Crystal Palace – Leicester 2:0 (kon.)
Hull City – Manchester City 2:4 (kon.) | Manchester Utd. – West Ham 2:1 (kon.) | Southampton – Queens Park 2:1 (kon.)
Sunderland – Swansea 0:0 (kon.) | Arsenal – Tottenham 1:1 (kon.)
Chelsea FC
3:0 (1:0)
Aston Villa FC
Sobota 27.09.2014, 16:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League
    Konec zápasu: Chelsea 3-0 Aston Villa.

Rozhodčí Dowd ukončil dnešní zápas, ve kterém Chelsea porazila Aston Villu 3:0. Úvodní gól padl už v 7. minutě, když se přesně trefil Oscar. Chelsea byla aktivní, ale výrazně už branku v první polovině utkání neohrozila a hosté se převážně bránili, takže k vidění toho moc nebylo. Do druhého poločasu nastoupila Chelsea opět aktivní a v 59. minutě navýšila své vedoucí skóre, když se mezi střelce zapsal Costa. Chelsea si vytvářela další šance a jednu z nich proměnila v 79. minutě, to se střelecky prosadil Willian. Aston Villa pouze jednou vyzkoušela pozornost brankáře Chelsea, ale Courtois si v 69. minutě připsal zákrok a udržel čisté konto. Chelsea gratuluji k vítězství a Vám děkuji za pozornost. (17:55:41)

90+3

90+3
    Chelsea kontroluje míč a vůbec nikam nespěchá.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Je to takové dobývání branky, ale hosté jsou bezzubí.

89
    V posledních minutách se toho už tolik neděje. Hosté se snaží prokombinovat k soupeřově brance a ohrozit ji, ale vůbec se to Aston Ville nedaří, protože Chelsea se pozorně brání.

88
    Faulovaný byl Matić a sudí domlouvá Agbonlahorovi.

86
    Rémy si naběhl skvěle za obranu, kde si vyskočil na centrovaný míč a dostal se ke střele. Nicméně výtečně zasáhl Guzan, který si připsal neskutečný zákrok a zlikvidoval stoprocentní gól.

83
    Chelsea dostala výhodu rohového kopu, který si vzal na starost Schürrle, jenž odcentroval míč na bližší tyč, ale tam fauloval Cahill, a tak sudí hru přerušil. Rozehrávat budou hosté.

81
    Hrací plochu opouští gólový Costa, kterého nahrazuje Rémy.
    WILLIAN - 3:0

79
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Costa si dobře pohlídal ofsajd, obdržel přihrávku a s míčem se dostal až do vápna, kde posadil na zem dva protihráče a vystřelil. Nicméně Guzan si připsal dobrý zákrok a nebezpečnou střelu zneškodnil, avšak k dorážce se dostal WILLIAN, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil.

77
    Dohráno má autor první branky Oscar, kterého vystřídal Mikel.

77
    Fàbregas odcentroval balon ke vzdálenější tyči, kde se ke střele hlavou dostal Matić, ale jeho pokus byl nepřesný, a tak se stav skóre v 77. minutě nemění.

76
    Volný přímý kop si bere na starost Fàbregas.

76
    Baker poslal k zemi Costu a Chelsea dostane výhodu standardní situace.

74
    U postranní čáry byl faulovaný Agbonlahor, kterého protihráč poslal nedovoleně k zemi. Hosté dostali výhodu standardní situace, ale Courtois si dobře postavil zeď, a tak se Chelsea ubránila bez potíží.