Písek – Louňovice 0:2 (kon.) | Chomutov – Převýšov 1:0 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 3:2 (kon.)
FC Písek
0:2 (0:0)
TJ Slavia Louňovice
Sobota 27.09.2014, 10:15Česká fotbalová liga

Dnešní utkání je u konce. Mužstvo TJ Slavia Louňovice si z Písku odváží všechny body za výhru 2:0. Diváci se branek dočkali až po změně stran, kdy se v padesáté minutě prosadil Škorvánek a výhru v sedmdesáté první minutě pojistil Rejnoh. To je vše, přeji hezký den. (12:17:04)

90+2

90+2
    Utkání bude zřějmě ukončeno po rozehrání rohového kopu hostů.

90+1
    Nastavovat se budou ještě dvě minuty.

88
    V závěru zápasu dostal žlutou kartu František Němec.

86
    Bakule mohl vykřesat jiskru naděje, ale ležící Drápela se ještě dokázal natáhnou po míči. Domácí hráč by jinak zametl balón do odkryté brány.

84
    Do závěrečné části zápasu nastoupí David Chytrý, který nahradí Jana Zušťáka.

81
    Písečtí se snaží překvapit pozornou obranu hostů rychlými protiútoky, ale hosté jsou všude o krok dříve...

78
    Série střídání pokračuje. Pavla Nohavu nahradí Filip Bakule.

77
    Střídají také domácí. Utkání skončilo pro Petra Dolejše, naopak do hry se zapojil Roman Zahrádka.

75
    Další změna na hostující straně. Ze hry odešel Martin Štancl. Opačným směrem zamířil Martin Medek.

72
    Střídání v týmu Louňovic. Jiřího Vondráčka na trávníku nahradí Jan Jeřábek.

71
    Louňovice právě vstřelily branku!
    Hosté využívají početní výhodu a dostávají se do vedení na rozdíl dvou branek. DOMINIK REJNOH prokličkoval s míčem až před domácího brankáře, kterého překonal střelou z bezprostřední blízkosti, když míč uklidil k levé tyči – 0:2.

69
    Domácí trochu zazmatkovali u své brány, vše nakonec vyřešil Satrapa odkopem míče do bezpečí.

66
    Dnešní utkání sleduje 270 diváků.

64
    Ke změně došlo i na druhé straně. Michala Blažeje vystřídal Jakub Balšánek.

63
    Střídání domácích. Místo Martina Voráčka zaujme Martin Pohnán.

60
    Patrik Basaraba ostře zastavil hrozící protiútok hostů a hlavní sudí rovnou vyráhnul červený kartonek. Jihočeši tak budou utkání dohrávat s deseti hráči.

59
    Rejnoh zahrával rohový kop. Balón odvrátil první bránící hráč Písku – Zušťák.

Tomáš Němec

Branky: 50. Škorvánek, 71. Rejnoh

Karty:   12. Dolejš (PIS), 88. Němec (PIS) – 40. Běhounek (LOU)   60. Basaraba (PIS)

FC Písek: Satrapa – Holub, Basaraba, Němec, Dolejš, Zušťák, Rendla, Kalášek, Voráček, Nohava, Šlehofer.
    Náhradníci: Liška, Staněk, Pohnán, Zahrádka, Chytrý, Bakule.

TJ Slavia Louňovice: Drápela – Breda, Škorvánek, Procházka, Štancl, Kordiak, Knobloch, Blažej, Rejnoh, Hauer, Vondráček.
    Náhradníci: Štěpánek, Medek, Micka, Běhounek, Jeřábek, Balšánek.

Rozhodčí: Koval – Severýn, Ulrych.