Opava – Přerov 3:2 (kon.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 3:6 (kon.)
Řisuty – Kolín 0:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:3 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 3:10 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 2:5 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 6:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
HC Kobra Praha
Sobota 04.10.2014, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

59:58
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Před Bílka se dostal sám Jan Matějka, který hostujícího gólmana nepřekonal, ale následně poslal zpoza branky kotouč na volného MARTINA KLEMENTA, který číhal u tyčky a přibil poslední hřebík do rakve Kobry Praha. Asistence: Jan Matějka.

59:27
    Jako správný kapitán se teď předvedl JIŘÍ JAKUBEC, který se chopil kotouče a zavezl ho až do pásma Kobry, kde už měl lehkou úlohu. Bez asistence.

59:14
    Trenér domácích, Josef Řeháček, si vyžádal oddechový čas.

59:07
    Bílek je opět na střídačce a hráči Kobry získali útočné pásmo.

58:51
    Jakub Verbík to přehnal před brankou domácích a je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Navíc si vysloužil za následné protesty od rozhodčího Veinfurta desetiminutový osobní trest,

58:34
    Kobra Praha to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:34
    Oddechový čas pro hosty.

58:34
    Hosté mají navíc výhodu přesilové hry. Za sekání je vyloučen domácí Ondřej Hamerský.

57:35
    Kobra právě vstřelila branku!
    Tak pozor. Hostům se daří snížit na rozdíl jediné branky. Závěr utkání bude ještě zajímavý. Úspěšným střelcem třetí branky pražského celku je MICHAL SLANINA. Asistence: Pavel Malý

54:44
    Šťastný jel s Bláhou na jednoho hostujícího obránce. Prvně jmenovaný se rozhodl pro střelu, kterou kryje svou lapačkou Pavel Bílek.

54:00
    Michal Borovanský zavezl kotouč do pásma, kde přihrával na zcela volného Nováka, kterého fantasticky vychytal Jakub Neužil a díky němu teď drží domácí stále dvoubrankový náskok.

53:35
    Martin Čurda pálil pouze do výstroje Neužila. Následně se opřel do domácího Klementa, který si to nenechal líbit. Oba hráči jsou vyloučeni za hrubost. Bude se hrát 4 na 4.

49:48
    Po roztržce u domácí střídačky je vyloučen domácí Lenoch na dvě minuty za hrubost a za ten samy prohřešek si jde odpočinout hostující Malý.

43:02
    Dnešní utkání sleduje 865 diváků.

42:35
    Po pravé straně se dostal před obránce Pavel Malý, který v pádu zakončoval, ale Neužil si pokryl spodek branky a kotouč za svá záda nepustil.

42:21
    Vylučovat se bude i na druhé straně. Za faul loktem si jde na dvě minuty odpočinout hostující Roman Verbík.

41:03
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici usedne domácí Aleš Půlpán za podražení.

38:05
    Jakubec zůstal zcela osamocen před Bílkem, ale rána domácího kapitána končí na výstroji hostujícího gólmana.

37:08
    Síly na ledě se vyrovnají. Za držení si jde odpočinout na dvě minuty Michal Borovanský.

35:30
    Kapitán domácích, Jiří Jakubec, je vyloučen na dvě minuty za hákování. Hosté budou hrát v početní výhodě.

32:59
    Domácí využívají taktéž dvojnásobnou přesilovou hru. Po delší kombinaci přihrál Patrik Lenoch na ONDŘEJE HAMERSKÉHO, který nedal šanci Bílkovi střelou tahem nad jeho beton. Asistence: Patrik Lenoch, Martin Filip.

31:55
    Domácí budou hrát minutu a čtyřicet vteřin přesilovou hru 5 na 3. Vyloučen je hostující Šteiner za sekání.

31:35
    Jan Srnský se dostal před branku, kde byl faulován Romanem Verbíkem, který si tak jde odpočinou na 2 + 10 za nedovolené bránění.

28:27
    Za krosček je vyloučen hostující Pavel Malý a přesilovou hru si pro změnu zahrají hráči Stadionu.

26:40
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Po přihrávce od Šteinera se prosazuje MARTIN ČURDA, který snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Dominik Šteiner.

25:52
    Hosté budou mít možnost minutu a sedmatřicet vteřin přesilové hry 5 na 3. Martin Filip si jde sednout vedle Vlacha na dvě minuty za sekání.

25:30
    Hosté stupňují tlak a plyne z toho vyloučení Daniela Vlacha, který je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

22:18
    Hostující Čurdy se dostal mezi kruhy ke střele, ovšem Neužil vytasil další z jeho jistých zákroků.

19:11
    Domácí budou hrát v početní výhodě. Za hákování si jde odpočinout Michal Borovanský.

17:09
    Hlaváč podrazil Tomáše Půlpána, ale kotouč se dostal následně k JIŔÍMU KALLOVI, který se trefil přesně pod břevno Neužilovy branky. Asistence: Roman Verbík, Tomáš Půlpán.

13:56
    Hostující Tomáš Půlpán objel branku a zakončoval do prázdné branky, ovšem výborný Neužil se rychle přemístil a svým pravým betonem nenechal hosty skórovat.

13:23
    Za úder loktem je vyloučen hostující Pohl, který se nepěkně vyšlápl na domácího hráče, kterého šel ještě pomstít Lenoch. Hra je plná emocí.

12:13
    Domácí jdou do tří! Za podražení je vyloučen Daniel Vlach.

11:59
    Jirků dojížděl kotouč, který před ním vyrazil Bílek přímo na hůl jednoho z domácích, který netrefil od modré zcela prázdnou branku. To byla veliká šance domácích.

10:43
    Příliš dlouho se v plném počtu nehrálo. Domácí jdou opět do čtyř. Patrik Lenoch si jde odpočinou na dvě minuty za podražení.

09:16
    Na levé straně se dostal sám před Neužila Kocman, ale domácí gólman si pohlídal mezeru mezi betony.

08:42
    Po menší roztržce je vyloučen domácí Hamerský na dvě minuty za hrubost. Za stejný prohřešek je vyloučen hostující Novák. Hra bude pokračovat přesilovkou hostů 5 na 4.

08:14
    V početní výhodě si zahrají i hráči Kobry. Za hákování je vyloučen Daniel Vlach.

07:42
    Tak to je nástup domácího celku! Podél levého mantinelu se utrhl domácí JAN MATÉJKA, který se trefil přesně nad rameno Bílka a vymetl pavučiny v jeho brance. Asistence: Tomáš Bláha

07:19
    Domácí využívají početní výhodu. K odraženému kotouči se dostal za brankou ALEŠ PŮLPÁN, který udělal dva kroky před branku a kotouč poslal pohodlně do horní části branky za ležícího Bílka. Asistence: Martin Filip, Jan Matějka

06:18
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Hostující brankář Bílek je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Trest odsedí Čurda.

04:44
    Jakubec přihrával na pravou stranu Hamerskému, který vypálil na Bílka. Ten si poradil a kotouč vyrazil.

02:42
    Na pravé straně se dostal ke kotouči Aleš Půlpán, který ho přihrával přes brankoviště na volného JIŘÍHO JAKUBCE a ten prostřelil po zemi Bílka. Asistence: Aleš Půlpán

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 3. Jakubec (Aleš Půlpán), 8. Aleš Půlpán (Filip, Matějka), 8. Matějka (Bláha), 33. Hamerský (Lenoch, Filip), 60. Jakubec, 60. Klement (Matějka) – 18. Kalla (Tomáš Půlpán, Roman Verbík), 27. Čurda (Šteiner), 58. Slanina (Malý)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Abrahám) – Hamerský, Lenoch, Skočovský, Jebavý, Klement, Hlaváč, Kadavý – Jakubec (C), Filip, A. Půlpán, Matějka, Bláha, Šťastný, Jirků, Vlach, Srnský, Oppelt, Marks
    Trenér: Josef Řeháček

HC Kobra Praha: Bílek (Coufal) – Evan, Šteiner, J. Verbík, Ton, Cafourek, R. Verbík, Růžička, Vrba, Pohl, Čurda, Novák, Slanina, Borovanský, Malý, T. Půlpán, Kalla, Strnad, Paris, Kocman (C)
    Trenér: Milan Vrzal

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Maštalíř