Chabarovsk – Soči 0:2 (kon.) | Vladivostok – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Novokuzněck – Viťaz 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Jaroslavl 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Omsk 2:6 (kon.)

Michel Miklík (Chabarovsk) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:18

Rastislav Špirko (Chabarovsk) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:57 (12:16:31)

Je dobojováno. Ve třetí třetině jsme se konečně dočkali branky. Minutu a jedenáct vteřin před koncem poslal hosty do vedení Pervyšin a pojistku přidal do prázdné branky Oleg Saprykin.

60:00
    SAPRYKIN - 0:2

59:53
    Soči právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Sedm vteřin před koncem utkání přidává OLEG SAPRYKIN pojistku do prázdné branky. Asistence: Max Warn.

59:36
    Amur je v pásmu, ale Pöpperle stále drží.

59:09
    Domácí to zkouší se šesti bruslaři na ledě.

59:09
    Hosté si vyžádali oddechový čas.
    PERVYŠIN - 0:1

58:49
    Tak to je gól za pět minut dvanáct. Ignatuškin vyhrál v útočném pásmu buly a hned z první pálil od modré ANDREJ PERVYŠIN a nenápadná střela zaplula za záda Borisova. Asistence: Igor Ignatuškin.

58:23
    Kotouč mají na holi domácí hráči, kteří s ním jsou ve středním pásmu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Petersson zavezl kotouč do pásma, kde se následně dostal z levé strany ke střele, ale Borisov si černý nesmysl pohlídal a schoval ho v lapačce.

56:18
    Michajl Anisimov se dostal do úniku a sám na Borisova nevyzrál. Domácí gólman si poradil i s následnými dorážkami.

55:51
    Hosté se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

55:04
    Kotouč nepřesel brankovou čáru a stav zůstává nadále bezbrankový.

55:04
    Přesto se jde rozhodčí poradit s kolegy u videa.

55:04
    Hosté se již radovali po velikém závaru před brankou. Ovšem rozhodčí jasně rozpažil.

54:09
    Hosté dobře napadají a Amur má problémy s rozehrávkou.

53:29
    Rjazancev je s kotoučem za svou brankou a hledá, komu by přihrál.

52:24
    Z pravé strany se dostal do zakončení Špirko, ale ani ten nebyl úspěšný.

52:03
    Na druhé straně se dostal do dobré příležitosti jeden z hostujících hráčů.

51:22
    Kotouč si našel cestu přímo do lapačky Tomáše Pöpperleho.

50:22
    A málem to byli domácí. Šiškanov se dostal ke střele, která Pöpperlemu vypadla z výstroje, ale nikdo z domácích nedoklepl kotouč do branky.

50:01
    Je před námi posledních deset minut třetí třetiny. Podaří se někomu skórovat?

49:16
    Domácí jeli do útoku, ale díky nepřesné finální přihrávce, nebylo ze šance absolutně nic.

48:05
    Ilja Krikunov jemně tečoval kotouč před brankou, ale Borisov, byl pozorný a kotouč vyrazil.

46:38
    Dobré napadání, hráčů v bílých dresech, nedovolilo domácím rozehrát.

45:21
    Pautovova dělovka mířila mimo hostující branku.

44:19
    Jakovlev vyhazuje kotouč bekhendem ven z pásma.

43:57
    Lapenkov byl příliš rychlý a dostal se do postavení mimo hru.

43:32
    Hosté se ještě nedostali za polovinu.

42:41
    Litovčenko operuje v útočném pásmu, ale nemá, komu by přihrál.

41:50
    Oba celky se soustřední na obranu a nikdo nechce udělat chybu, která by mohla rozhodnout dnešní zápas.

40:34
    Amur zatlačil hosty na začátku třetí části, ale Pöpperle nemusel zasahovat.

40:01

Je za námi druhá dvacetiminutovka, ve které jsme rovněž branku neviděli. Hosté převzali otěže a byli lepším celkem ve druhé části.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:32
    Abramov operuje s kotoučem v útočném pásmu.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:38
    Hosté vyhodili kotouč ven z pásma, ale Chabarovsk je již opět v pásmu.

38:05
    Amur je nastěhovaný v útočném pásmu, kde kombinuje.

37:40
    Před koncem třetiny se zahrají domácí přesilovou hru. Za hákování je vyloučen Jurij Pautov.

36:37
    Neuvěřitelný Borisov! Igor Ignatuškin střílel do úplně odkryté klece, ale Sergej Borisov zastavil kotouč svou rukou a udržel domácím bezbrankový stav.

35:33
    Z levé strany se dostal po přihrávce Lapenkova ke kotouči Michajl Anisin, který vyzkoušel pozornost Borisova.

34:21
    Pautov pálil v první a Borisov musel zasahovat. Hosté vystrkují růžky v útočném pásmu.

33:14
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

33:01
    I tentokrát se podařilo Soči vyhodit ven z pásma.

32:29
    Domácím se přesilová hra příliš nedaří. Amur je s kotoučem stále za svou brankou.

31:41
    Kotouč je daleko od hostující svatyně.

31:14
    Jurij Pautov je vyloučen na dvě minuty a domácí budou mít k dispozici přesilovou hru.

31:06
    Do útočného pásma vletěl Krutov, ale dlouho se tam s kotoučem neohřál.

30:09
    Hostující Wilson se dostal přes obránce do zakončení. Ovšem v poslední chvíli mu sjel kotouč z hokejky a bylo po šanci.

29:42
    Špirko dostal kotouč z obranného pásma ven a domácí zároveň zakládají další útok.

28:54
    Z levé strany zakončoval hostující Saprykin, ale jeho střelu z levé strany vyrazil betonem domácí Borisov.

27:40
    Obraz hry je stále stejný. Hraje se s velkým množstvím nepřesností, což na kvalitě hry příliš nepřidává.

25:57
    Domácí mají kotouč na svých hokejkách v obranném pásmu.

24:15
    Hosté jsou nastěhováni v útočném pásmu, kde kombinují, ale k přímému ohrožení branky se nemohou dostat.

23:23
    Lapenkov se dostal ke střele mezi kruhy, ale pozorný Borisov krotí kotouč ve své lapačce.

22:49
    Rána Achmetova neohrozila Borisova, který si s kotoučem letícím po zemi, poradil.

22:17
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Krjukov.

21:27
    Emmertonova střela se nevešla mezi tři tyče, následně Borisov schovává kotouč ve své lapačce a přerušuje hru.

20:18
    Hosté hrají v plném počtu.

20:01

Je za námi první třetina, která nenabídla mnoho gólových šancí, natož branek. Domácí jsou sice lepším celkem, ale k vážnějšímu ohrožení Pöpperlovy branky se nedostali.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:48
    Max Warn vyváží opět kotouč z obranné třetiny pryč.

19:27
    Kotouč je ve středním pásmu a Amur se snaží dostat rychle do pásma.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:48
    Hosté ujeli dva na jednoho. Krikunov přihrával na volného Ignatuškina, kterému rána nesedla a skončila vysoko nad brankou.

18:33
    Domácí budou hrát v početní výhodě. Za krosček vyfasoval dvě minuty Koledov.

18:18
    Fisenko se dostal mezi kruhy do zakončení, ale jeho pokus skončil mimo branku.

17:03
    Amur hraje v plném počtu.

16:34
    Domácí se osvobozují a kotouč vyhazují přes všechny čáry.

15:45
    Hosté se ihned nastěhovali před branku, kde rozhodčí přerušil hru po střele Peterssona, jehož rána skončila po teči v ochranné síti.

15:03
    Je tu první přesilová hra, kterou si zahrají hosté. Za podražení si jde odpočinout Safronov.

Tomáš Pöpperle musel být v pohotovosti po akci Ščerbiny.

13:56
    Po tečované střele jednoho z hostujících hráčů, raději podržel kotouč Borisov.

13:43
    Domácímu Amuru bylo odpískané zakázané uvolnění.

13:13
    Po střele Litovčenka končí kotouč pouze v ochranné síti.

12:46
    Pöpperle chytil ránu Lugina, který se ho snažil překonat střelou nad beton. Domácí zvyšují obrátky.

11:44
    Loginov udělal chybu na modré, ale hosté toho nikterak nevyužili.

11:17
    Po střele hostujícího Krutova se strhla menší mela před domácí brankou. Vylučovat se ovšem nebude.

10:36
    Chabarovsk se dostal do útoku, kde toho příliš nepředvedl a kotouč se stěhoval zpět do středního pásma.

09:29
    Dmitrj Tarasov se dostal na brankovišti k dorážce, ale poskakující kotouč netrefil ideálně.

08:41
    Emmerton byl s kotoučem ve třetině, ale spoluhráči mu odešli střídat, tak pouze odevzdal kotouč domácím.

07:31
    Max Warn prodloužil kotouč do útočného pásma, kde hosté dlouho nepobyli.

06:25
    Na tečovanou ránu jednoho z hráčů Soči, nemusel Borisov vůbec reagovat, jelikož kotouč mířil mimo branku.

05:48
    Z pravé strany se natlačil do střelecké pozice Miklík, který nepřekonal výborného Pöpperleho.

05:05
    Amur zakládá další ze svých útoků, ovšem do zakončení se přes dobře pracující obranu hostů nemůže dostat.

03:53
    Střela od modré se nepovedla Pervyšinovy, který branku pouze minul.

02:24
    Sergej Abramov se pokoušel najít mezeru mezi Pöpperlovými betony, ale neuspěl.

02:24
    Je nařízeno trestné střídání pro domácí.

01:02
    Na druhé straně se dostal ke kotouči Ignatuškin, který nepřekonal střelo z mezikruží Borisova.

00:28
    Safronov vyslal první ránu na Pöpperleho, který si poradil bez problémů.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Amur Chabarovsk: Bolšakov (Borisov) – Ježov, Kurbatov, Loginov, Taimi, Peretjagin, Safronov, Těreščenko, Rjazancev, Terjajev – Fisenko, Špirko, Tarasov, Miklík, Lugin, Jakovlev, Litovčenko, Orlov, Abramov, Kopijenko, Maljovany

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Wilson, Pervyšin, Plechanov, Jarvinen, Ščitov, Pautov – Krjukov, Krutov, Warn, Šiškanov, Krikunov, Ignatuškin, Petersson, Anisin, Achmetov, Emmerton, Lapenkov, Ščerbina, Saprykin

Rozhodčí: Gašilov, Odins – Maitak, Pronskich.

Dnešní duel bude pikantní právě proto, že se utkají poslední mužstva obou konferencí. Pohoda jednoho z týmu se může dnes zvednout, oproti tomu na straně poraženého se prohloubí krize ještě níž.

Tomáš Pöpperle (Soči) – 10 utkání, úspěšnost zákroků 87,6%

Marcel Haščák (Chabarovsk) – 2 body (1+1)

Michel Miklík (Chabarovsk) – 5 bodů (2+3)

Rastislav Špirko (Chabarovsk) – 10 bodů (3+7)

HK Soči

Soči je na čtrnácté pozici v západní konferenci, když dokázalo ze třinácti odehraných utkání vytěžit deset bodů, za tři výhry, prohru po prodloužení a devět proher.

Corry Emerton 7 (3+4)
    Na třetím místě je dalších pět hráčů se čtyřmi body.

Domácí Amur má odehráno v letošním ročníku KHL již sedmnáct utkání s bilancí dvou výher, výhry i prohry po samostatných nájezdech a třinácti proher. S celkovým počtem devíti bodů se Chabarovsk nachází na poslední čtrnácté příčce východní konference.

Kirill Safronov 8 (1+7)

Krásné, dobré ráno. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Amur Chabarovsk, který přivítá na svém ledě HK Soči. Úvodní vhazování je naplánováno na 10:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.