Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
New Jersey Devils
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
St. Louis Blues
Středa 05.11.2014, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný čtvrtek. (04:29:07)

23 zákroků, 95,7% úspěšnost

Na branky nepříliš bohaté utkání skončilo nakonec zásluhou Vladimira Tarasenka vítězstvím St. Louis Blues. Ruský mladík vsítil již svůj osmý gól v sezóně, čímž potvrdil skvělou formu z předcházejících zápasů. Výtečným výkonem se blýskl i Jake Allen, který po utkání s Rangers vystřídal v brankovišti Briana Elliota. Čtyřiadvacetiletý kanadský gólman si připsal druhou nulu v řadě a poslal trenérovi jasný signál, že právě on by měl být klubovou jedničkou.

60:00

59:55
    Navíc se domácí ocitli při přechodu do útočného pásmu v ofsajdu. O osudu zápasu je s největší pravděpodobností rozhodnuto.

59:41
    Skvělou prací ve středním pásmu ušetřili Bluesmani další cenné sekundy.

59:30
    Hosté se uvolňují. Ďáblové už mají pouhou půlminutu na vyrovnání skóre.

59:11
    Bluesmani zahrávají přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

58:44
    Kouč domácích si svolává své svěřence a udílí jim poslední pokyny. Ďáblům zbývá ještě něco přes minutu na vyrovnání.

58:25
    Domácím se podařilo usídlit v pásmu, Schneider opouští branku.

58:00
    Do konce základní hrací doby zbývají pouhé dvě minuty.

57:24
    Ďáblům se nedaří usídlit v obranné třetině soupeře. Zkouší to stále znovu a znovu...

56:29
    Bluesmanům se podařilo narušit souhru beků New Jersey a posílají kotouč do středního pásma.

55:53
    Seversonovu střelu Allen kryje. Kanadský gólman prožívá zatím veleúpsěšný večer.

55:33
    St. Louis vyhazují kotouč až na polovinu soupeře a spěchají vystřídat.

55:00
    Ďáblové mají pouhých pět minuty, aby alespoň vyrovnali. Dokážou to?

54:16
    Ďáblovi aktivně napadají rozehrávku soupeře, ti ale s ledovým klidem kombinují a propracovávají se do obranné třetiny soupeře.