Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)

2. Chris Higgins (VAN) (0 + 2)
    3. John Mitchell (COL) (1 + 0) (05:40:35)

Československá stopa v utkání

Jan Hejda (COL) (0 + 0, čas na ledě 22:14)
    Radim Vrbata (VAN) (0 + 0, čas na ledě 20:03)

Colorado sice mělo v první polovině zápasu výsledek ve svých rukou, jenže Vancouver ukázal během závěrečné dvacetiminutovky parádní obrat, nastřílel dohromady za šedesát minut pět branek a odváží z Denveru všechny body. Dnešní duel je tedy dalším, při kterém Colorado Avalanche vedli a nakonec výsledek ztratili. To je ode mě pro dnešek vše, přejí hezký středeční den a jste zváni i k dalším mačům NHL.

60:00

59:17
    Už beží poslední minuta třetí třetiny, zároveň i poslední minuta utkání. Colorado ji pravděpodobně dokončí poblíž branky Ryana Millera.

58:59
    Canucks bez problémů vyhazují až k brance Semjona Varlamova, kde gólman Avalanche pomůže svým spoluhráčům s rozehrávkou.

58:05
    Hostující Bieksa ještě musel usednout na trestnou lavici, nijak ani neprotestoval. Dostává dvě minuty za zdržování hry.

58:03
    Domácím očividně chybí energie v závěru třetí část, nějaký tlak vůbec nepřichází. Vidina tříbrankového vedení naopak sedí Vancouveru.

57:29
    Postavení mimo hru od Colorado Avalanche.

57:23
    Jan Hejda trpělivě čekal na to, až mu někdo z útočníků najede dopředu, jenže se nedočkal.

57:00
    Ztichlou halu Pepsi Center čeká ještě jedna komerční přestávka, pak dokočíme třetí třetinu.

56:28
    Vrbata s bratry Sediny motá hlavu defezívě Avalanche, která teď hlavně odhazuje puky od vlastní branky, aby znovu neinkasovala.

55:20
    Nathan MacKinnon a jeho pohotová střela, Miller je rád, že si konečně sáhl na puk.

54:28
    Domácí hrají v útočném pásmu, avšak práci pro Ryana Millera nevytvářejí, ten ve třetí části skoro nezasahuje.
    Shawn MATTHIAS - 2:5

53:10
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Takový průběh třetí třetiny určitě kouč Patrick Roy po zápase vyčte svým svěřencům, protože hráči Vancouver Canucks jsou zase o gól blíže zisku oběma bodům ze zápasu na ledě Colorada. Prověřit zkusil gólmana Varlamova SHAWN MATTHIAS, který nezaváhal a svou první vstřelenou brankou aktuálně hrané sezóny zvyšuje na 5:2 pro Canucks. Hosté mohou hrát zase o něco klidněji. Bez asistence.

52:57
    Jarome Iginla se hnal do zakončení, jenže nakonec nestihl rychle letící kotouč.

52:30
    Tuhle početní výhodu hosté nezužitkovali. Ale mrzet je to nemusí, protože mají před koncem základní hrací doby náskok dvou branek.

51:50
    Za chvíli se vrátí MacKinoon na led, obránci Colorado až teď vyhazují puk.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 2. Mitchell (Tanguay, Everberg), 17. McGinn (Iginla, Johnson) – 40. H.Sedin (D.Sedin, Edler), 43. Dorsett (Hamhuis, Kassian), 45. Bonino (Higgins, Vey), 50. Bonino (Higgins), 54. Matthias

Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Hejda, Holden, Stuart, Guenin, Barrie – MacKinnon, Duchene, Landeskog – Iginla, O'Reilly, McGinn – Everberg, Mitchell, Tanguay – Talbot, Cliche, McLeod
    Vancouver Canucks: Miller – Tanev, Edler, Sbisa, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Vrbata, D. Sedin, H. Sedin – Vey, Bonino, Higins – Kassian, Richardson, Matthias – Hansen, Horvatt, Dorsett

Rozhodčí: Charron, Devorski – Cameron, Murphy

Diváci: 13 221