Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)

Československá stopa v utkání:
    Marián Gáborík (LAK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:28. (05:13:59)

Los Angeles rozhodlo o svém vítězství v závěrečné periodě, když na vítězný gól Browna ze 45. minuty dokázal navázat a přidat tak pojistku Clifford. Z Texasu si tak odváží Kalifornie body Andělé a nic na tom nezměnila ani závěrečná hra bez brankáře v podání Dallasu.

60:00

59:05
    LA se však daří vyhodit kotouč do bezpečí.

58:42
    Dalals to zkouší s prázdnou brankou!

58:10
    Síly na ledě se vyrovnají. STOLL (LAK) obdržel 2 minuty nepodmíněně za hákování.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:00
    LA tak stačí pohodlně dohrát zápas s pukem na holích a nemusí se nikam hnát za další brankou.

56:12
    Domácí naděje definitivně zhatil Dillon svým vyloučením na 4 minuty za vysokou hůl.

55:24
    Domácí tým navíc zastavuje v útočném snažení ofsajd.

55:00
    Hvězdám zbývá na vyrovnání 5 minut, jinak vyhasnou.

53:38
    Hraje se opět hlavně před domácí brankou a Kings tak nechtějí připustit případné komplikace v závěru zápasu.
    Kyle CLIFFORD - 1:3

51:35
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hosté z LA navíc přidávají třetí gól v zápase, o který se postaral KYLE CLIFFORD a přibližuje tak Krále k vítězství. Asistence: Trevor Lewis.

51:10
    Dallas se nemůže dostat s pukem za červenou čáru. Z obranné třetiny vyrovná jen těžko.

50:00
    Králově drřží po většinu času puk na svých hokejkách a to jim 10 minut před koncem uplynutí základní části vyhovuje.

48:24
    Zakázané uvolnění Kings.

47:46
    Eakin vyzkoušel rychlost Quickovy lapačky a brankář LA dostál svého jména.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 3. Horcoff (Fidler, Benn Jor.) – 23. Lewis (Stoll), 45. Brown (Richards, King), 52. Clifford (Lewis)

Dallas Stars: Lehtonen – Goligoski, Daley, Benn Jor., Dillon, Oleksiak, Gončar – Benn, Seguin, Nichushkin – Cole, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Garbutt – Horcoff, Fiddler, Sceviour. Trenér: Lindy Ruff.
    Los Angeles Kings: Quick – Muzzin, Doughty, Martinez, Regehr, McNabb, Greene – Gáborík, Kopitar, Williams – Paerson, Carter, Toffoli – King, Stoll, Brown – Clifford, Richards, Lewis. Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: O'Rourke, Pochmars – Gibbs, Murchison

Diváci: 16 567