Chabarovsk – Minsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Atlant 3:2 (po pr.) | Novosibirsk – HC Slovan 1:0 (5:4 po s.n.)
Barys – Záhřeb 4:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Atlant Moskevská oblast
Středa 05.11.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Když už to vypadalo, že se bude muset rozhodnout v dovednostní soutěži, tak na sebe vzal otěže Makarov, který krásnou ranou tahem vymetl pavučiny v levém horním rohu Šikinovy branky. Domácí tak vítězí 3:2 po prodloužení a připisují si dva body do tabulky. (13:25:07)

MAKAROV - 3:2

64:38
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Vladivostok dal gól! Tak přeci jenom je rozhodnuto ještě v prodloužení. KONSTANTIN MAKAROV se prosazuje střelou tahem přes obránce a Admiral tak bere bonusový bod navíc. Asistence: Arťjom Zemčjonok, Enver Lisin.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:16
    Jeden z hostujících hráčů měl rozhodnutí na holi, ale ve výborné pozici netrefil branku Admiralu.

62:31
    Vladislav Ušenin vrátil kotouč za svou branku a odešel střídat.

61:29
    Před brankou byl volný Matthew Gilroy, ale špatně si zpracoval kotouč, který skončil v rohu kluziště.

60:54
    Domácí drží kotouč na svých hokejkách a svému soupeři ho nepůjčují.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli. Kdo získá bonusový bod uvidíme v prodloužení či následných samostatných nájezdech.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29
    Lisinova bomba skončila vedle pravé tyče hostující branky.

58:42
    Bergforsovi se nepodařilo dostat kotouč zpoza branky na volného spoluhráče, který byl u levé tyče.

58:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:47
    Po ráně Osipova se otřepala síť! Byla to ovšem ta ochranná nad brankou.

57:16
    Z pravé strany vypálil tahem Gorškov, ale jeho projektil proletěl pouze vedle levé tyče Šikinovy branky.

56:12
    Zemčjonov je s kotoučem za vlastní brankou a hledá, komu by přihrál.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 6. Lisin, 35. Ugarov (Kuzmin, Lisin), 65. Makarov (Zemčjonok, Lisin) – 8. Novopašin (Němec, Sošnikov), 32. Radulov (Jašin)

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Lisov, Osipov, Zemčjonok, Kolář, Volodin, Beljakov, Kuzmin – Lisin, Bergfors, Sokolov, Ugarov, Makarov, Sigarjov, Zubov, Kuzněcov, Podšendjalov, Schutz, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin
    Atlant Moskevská oblast: Šikin (Artemjev) – Tjuljapkin, Novopašin, Korobov, Dyblenko, Němec, Gilroy – Kozlov, Potapov, Majorov, Voronin, Radulov, Taraťuchin, Šiafotdinov, Černov, Levickij, Kolcov, Sošnikov, Jašin, Pešechonov

Rozhodčí: Vasiljev, Gašilov – Birin, Medveděv