Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | New Jersey – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Edmonton Oilers
Středa 05.11.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Pokud se nechystáte k dalšímu utkání NHL, tak vám přeji dobrou noc/ráno. (03:47:31)

3. Michael Del Zotto (PHI) – 0+1

Zápas je u konce. O výhře Philadelphie rozhodly dvě trefy Jakuba Voráčka, ta druhá byla vítězná a český útočník si tak dál vylepšuje statistiky na špici kanadského bodování NHL. Edmonton nepodal špatný výkon s vyjímkou první třetiny a právě ta nakonec rozhodla. Oilers svého soupeře přestříleli, ale Mason dnes zachytal kvalitně a dovolil hostům jen jednu branku.

Střely na branku: 25 – 36

60:00

59:45
    Kotouč na hokejkách domácího týmu a hala začíná slavit.

59:08
    Oilers dlouho kombinovali u branky Masona, ale nakonec k žádnému vážnějšímu ohrožení nedošlo.

58:24
    Edmonton se hodně krkolomně dostává z obranného pásma.

58:00
    Dvě minuty před koncem, zřejmě už zápase, nahazoval kotouč od modré Luke Schenn, ale našel jen lapačku švédského brankáře.

56:47
    Mason musel pro puk za brankou a málem z toho bylo nebezpečí pro domácí. Obránci Flyers ho ale včas zažehnali.

55:58
    Eberle zavezl puk do útočné třetiny, přenechal ho Klefbomovi a ten ho nasměroval do Masona.

54:51
    Kotouč za brankou Masona nakonec vydolovali Flyers a vyváží ho do středního pásma.

53:46
    Brankář hostí musel být opět ve střehu když střílel Lecavalier.

53:01
    Domácí tým zavřel svého soupeře v obranném pásmu, ale k žádné vážnější střele se nedostal.

52:09
    Rinaldo se po chybě obránců dostal ke střele z kruhu, jeho dělovka ale končí jen na Fasthovi.

51:44
    Flyers dostali kotouč až za bránu Fastha a šetří drahocenné vteřiny.

50:59
    Opět to zvoní! Pouliot tečoval střelu od modré a ta šla od jeho hokejky do tyčky.

50:48
    Mason vyráží puk do rohu a ten poté putuje až za bránu Fastha.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 4. Voráček (Streit, Grossman), 17. Voráček (Del Zotto, Giroux), 25. Bellamare (Vande Velde, Rinaldo), 33. L. Schenn (B. Schenn) – 30. Nugent-Hopkins (Eberle, Schultz)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossman, Streit, Del Zotto, Schultz, Colaiacovo, L. Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – Umberger, Lecavalier, Simmonds – B. Schenn, Couturier, Read – Rinaldo, Bellemare, Vande Velde.
    Edmonton Oilers: Fasth (Scrivens) – Marinčin, Petry, Nikitin, Schultz, Klefbom, Fayne – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Purcell, Arcobello, Perron – Hendricks, Draisaitl, Jakupov – Acton, Gordon, Joensuu.

Rozhodčí: L'Ecuyer, McCauley – Lazarowich, McElman